!!! به راحتی حقوق ثابت ماهانه داشته باشید !!!
!!! به راحتی حقوق ثابت ماهانه داشته باشید !!!

!!! به راحتی حقوق ثابت ماهانه داشته باشید !!!
بله حقیقت دارد روزانه همراه اول و ایرانسل بدون اینکه شما رضایت داشته باشید برای شما پیامک های تبلیغاتی میفرستد و پول زیادی به جیب میزند و هیچ در صدی به شما نمیدهد.
میخواهیم برای شما سیستمی را معرفی کنیم که با ثبت نام در ان و ثبت شماره گوشی خود در ان پیامهای تبلیغاتی برای شما ارسال میشود و 50% درصد از پولی که شرکت از صاحب تبلیغات برای هر تبلیغ میگیرد را به حساب شما واریز میکند.
شما میتوانید دوستان خود را به این سیستم دعوت کنید و به ازای هر ثبت نام نصف درامد ان به حساب شما واریز میشود.فرض کنید روزانه دست کم 20 نفر را به سیستم معرفی کنید و در هر روز برای هر یک از آنها فقط 5 پیامک ارسال شود، با این شرایط پس از گذشت 3 ماه شما 1800 نفر را به سیستم معرفی کرده اید و به طور روزانه حدود 41 هزار تومان و ماهانه حدود 1,242,000 تومان فقط از طریق افرادی که معرفی کرده اید درآمد خواهید داشت!

خیلی عجیبه نه؟ این یه عیده جدیده هیشکی مثلشو ندیده پس تا دیر نشده بجنبین.هرچی بیشتر صبر کنین پورسانت بیشتری که در انتظارتونه رو از دست میدین.

برای ثبت نام در سیستم کلیک کنید

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
آشنایی با Join‌ها در زبان SQL
آشنایی با Join‌ها در زبان SQL

در شماره‌های پیش در مورد SQL و كاربرد آن صحبت كرده‌ایم، SQL یك زبان پرس‌وجوست. این زبان یك زبان اسكریپتی برای نشان پرس وجو‌های پیچیده در پایگاه داده‌های رابطه‌ای كاربرد دارد. این زبان دارای ساختاری ساده است.

در این شماره قصد داریم مبحث Join یا الحاقات را در این زبان بررسی كنیم كه البته بد نیست پیش از آن قدری در مورد ساختارهای رابطه‌ای بحث می‌كنیم.

همان‌طور كه در شماره پیش گفته شد پایگاه داده‌های رابطه‌ای از یك یا چند مجموعه تشكیل شده است كه این مجموعه‌ها با یكدیگر در ارتباط هستند و هر مجموعه نیز از چند Tuple یا زوج مرتب تشكیل شده است. هر زوج مرتب نشان دهنده یك صفت از یك موجودیت داده است و هر مجموعه، نشان دهنده یك موجودیت داده‌ای كه در دنیای واقعی برای آن معنایی وجود دارد. این كه یك پایگاه داده از چه موجودیت‌هایی تشكیل شده است، به طراحی و تحلیل شما از یك سیستم در دنیای واقعی بستگی دارد.

همان‌طور كه گفتیم برای دسترسی به داده‌ها در یك پایگاه داده رابطه‌ای به یك زبان پرس‌وجو نیاز داریم كه همان SQL است. این زبان می‌تواند از یك مجموعه داده‌ها را استخراج كند، اما بعضی وقت‌ها برای دسترسی به داده‌های مختلف نیاز است كه ما این داده‌ها را از چند مجموعه بیاوریم.

این كه مجموعه‌ها چگونه با هم در ارتباط هستند و آیا این روابط منطقی‌اند یا نه، بستگی به طراحی شما و نرمال سازی پایگاه داده شما دارد.

برای این كه بیشتر با مفاهیم الحاق‌ها در SQL آشنا شویم، با یك مثال توضیح می‌دهیم. فرض كنید در پایگاه داده خود 2 مجموعه به صورت زیر داریم:

1 ـ Employee كه اطلاعات كارمندان را نگه می‌دارد كه شامل 2 فیلد (صفت یا زوج مرتب) است. اولی نام كارمند، دومی ‌شماره دپارتمانی كه كارمند در آن كار می‌كند.

2 ـ Department كه اطلاعات دپارتمان‌ها را در خود نگهداری می‌كند و این جدول (مجموعه) دارای 2 فیلد است، یكی به نام شماره دپارتمان و دیگری نام دپارتمان.

رابطه بین این دو جدول یك به چند است، یعنی هر دپارتمان دارای چند كارمند است، ولی هر كارمند فقط در یك دپارتمان می‌تواند مشغول به كار باشد.

بسیار خب حالا ما انواع الحاق‌ها را در این جدول‌ها و رابطه‌ها پیاده می‌كنیم.

1 ـ Cross Join: گفتیم پایگاه داده ما شامل یك سری مجموعه است كه از قوانین مجموعه‌ها پیروی می‌كنند. اگر 2 جدول را با هم Cross Join كنیم، نتیجه حاصلضرب دكارتی 2 مجموعه خواهد بود، یعنی به این صورت كه به ازای هر سطر از مجموعه اول تمامی‌ سطر‌ها در مجموعه دوم در خروجی می‌آیند. در زبان SQL به صورت زیر نوشته می‌شود:

SELECT * From Employee Department

یا

SELECT * From Employee CROSS JOIN Department

2 ـ Inner Join: مانند همان Cross Join عمل می‌كند، اما با این تفاوت كه سطرهایی را در خروجی می‌آورد كه در یك صفت مقدار مشترك داشته باشند. منظور از صفت مشترك چیست؟ در پایگاه داده رابطه‌ای مفهومی‌ به نام كلید اصلی وجود دارد كه عناصر و سطر‌های آن بر اساس آن مقدار دارای یكتایی باشند.

برای نشان دادن رابطه بین 2 جدول از یك صفت به عنوان كلید خارجی استفاده می‌كنیم. به طور ساده كلید خارجی صفتی است كه در یك جدول كلید اصلی باشد و در یك جدول كلید نباشد و فقط نشان دهنده رابطه باشد. اگر كلید‌های خارجی در یك جدول را با كلید‌های اصلی در یك جدول دیگر برابر قرار دهیم، همان Inner Join است. در SQL به صورت زیر نوشته می‌شود.

SELECT * FROM Employee Department WHERE Employee.DepId = Department.Id

یا

SELECT * FROM Employee INNER JOIN Department ON Employee.DepId = Department.Id

3 ـ Left Join: مانند Inner Join است با این تفاوت كه عناصری كه تمامی‌ عناصر را از جدول اول در خروجی می‌آورد و به ازای سطرهایی در جدول اول كه دارای مقداری متناظر در جدول دوم نیستند، مقدار Null را قرار می‌دهد. در SQL به صورت زیر نوشته می‌شود:

SELECT * FROM Employee LEFT JOIN Department ON Employee.DepId = Department.Id

4 ـ Right Join: همان كاری را انجام می‌دهد كه Left Join انجام می‌دهد، اما با این تفاوت كه به جای این كه با جدول اول كار كند، با جدول دوم كار می‌كند. یعنی اول عناصری را كه در فیلد مشترك برابر هستند، در خروجی می‌آورد سپس باقی سطرها را از جدول دوم می‌نویسد و به ازای سطرهایی از جدول دوم ‌‌ـ‌ كه متناظری در جدول اول ندارند ‌‌ـ‌ مقدار آنها را برابر NULL قرار می‌دهد.

5 ـ FULL JOIN: كاری كه این الحاق می‌كند تركیبی از Left Join و Right Join است، ابتدا سطرهایی از 2 جدول را كه در فیلد مشترك برابر هستند، در خروجی می‌آورد. سپس عناصری را كه در جدول اول سطر متناظری در جدول ندارند می‌آورد و به ازای مقادیر فیلدهای جدول دوم، مقدار آنها را برابر NULL قرار می‌دهند. سپس همین كار را برای جدول دوم انجام می‌دهد، یعنی سطرهایی را كه فیلد مشترك در جدول اول ندارند در خروجی می‌آورد و به ازای مقادیر صفت‌های جدول اول، مقدار NULL را می‌گذارد.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
تبلت‌های تاف‌بوک، مظهر دوام و استحکام
تبلت‌های تاف‌بوک، مظهر دوام و استحکام

با شنیدن نام شركت پاناسونیك در دنیای رایانه، اولین چیزی كه در ذهن كاربران تداعی می‌شود، نام تاف‌بوك (Toughbook) است؛ لپ‌تاپ‌های زمخت و سخت‌جانی كه در شرایط و محیط‌هایی كه نوت‌بوك‌های دیگر حتی چند دقیقه هم نمی‌توانند دوام بیاورند، براحتی سال‌ها كار می‌كنند و جان سالم به در می‌برند.

آخرین محصول از سری تاف‌بوك پاناسونیك، یك رایانه لوحه‌ای (tablet 10) اینچی آندرویدی است. باز شدن پای تبلت‌های آندرویدی به محیط‌های سخت و خطرناك پر از گرد و خاك و آلودگی به این معناست كه سرانجام دست‌اندركاران امور فنی و تجاری، رایانه‌های لوحه‌ای را به عنوان یك ابزار كارآمد جهت انجام وظایف تخصصی چون بازدید و روزآمدكردن كارخانه‌های صنعتی، پیگیری پیشرفت طرح‌های ساختمان‌سازی، عكسبرداری جهت نگهداری در آرشیو موسسات به عنوان مدرك جهت ارائه به مشتریان به منظور اثبات پیشرفت طرح‌ها و تمامی ‌امور سخت و پرمخاطره صنعتی و نظامی‌ به رسمیت شناخته‌اند. حال اگر شما از این‌گونه رایانه‌ها انتظار دارید فقط از عهده وظایف سهل و سبك برآید، دیگر لزومی ‌ندارد زحمت حمل یك لپ‌تاپ سنگین وزن و حجیم سخت جان را به خود بدهید، چرا كه براحتی می‌توانید از رایانه تبلت سخت‌جان كه از لحاظ ظاهری در حد و اندازه یك كتاب و قابل جایگیری در جعبه ابزار همراهتان است، استفاده كنید.

مشخصات برجسته تبلت آندرویدی تاف‌بوك پاناسونیك

1‌‌ـ‌ صفحه نمایش پوشش‌دار 1‌/‌10 اینچی با تفكیك‌پذیری 1024 در 786 پیكسل خوانا در نور مستقیم آفتاب

2‌‌ـ‌‌ برخورداری از قابلیت‌های GPS، WiFi، 3G/4G

3‌‌ـ‌‌ دارای امنیت بالای سطح سخت‌افزاری كار گذاشته شده داخلی

4‌‌ـ‌ زمان دوام شارژ باتری در حد یك روز كامل

5‌‌ـ‌ قلم الكترونیكی (Stylus) فعال جهت ذخيره (capture) دستنوشته‌های شما به صورت مناسب

6‌‌ـ‌ سیستم‌عامل (OS) آندروید (نگارش‌ هانی‌كامب یا نگارش 2.x آندروید)

می‌توان گفت قابلیت‌های GPS و پشتیبانی از نسل سوم یا چهارم شبكه‌های تلفن همراه و عمر باتری طولانی و استحكام بی‌نظیر از دیگر مزایا و جذابیت‌های ویژه آن هستند. با آن كه اطلاعات زیادی خصوصا از سیستم‌عامل آن در دست نیست، اما شركت پاناسونیك تلاشی جدی به منظور عرضه این رایانه لوحه‌ای زمخت و سخت‌جان در اواخر سال جاری پیش روی خود دارد. پس اگر برخلاف گفته‌ها و عكس‌های منتشرشده در نشریات، ظاهر سیستم‌عامل ‌هانی‌كامب (Honeycomb) یا دیگر مشخصات و قابلیت‌های آن در زمان راه‌یافتنش به بازار به طور كلی تغییر كرد، اصلا تعجب نكنید. خود سیستم‌عامل‌ هانی‌كامب یكی از مواردی است كه جای بحث زیادی دارد.

‌‌ـ‌ شما نباید آن باریكی و لاغری آیپد2 را از این تبلت زمخت انتظار داشته باشید

‌‌ـ‌ شاید این رایانه لوحه‌ای ظریف‌ترین و زیباترین تبلت بازار نباشد، اما مطمئنا استحكام، دوام و طول عمر بیشتری دارد

‌‌ـ‌ قسمت پشتی كاملا متفاوت این دستگاه باعث می‌شود شما آن را با هیچ‌یك از رایانه‌های لوحه‌ای دیگر اشتباه نگیرید

جمع‌بندی

درست برخلاف بسیاری از شركت‌های تولیدكننده تبلت‌ها كه تمام تمركز خود را روی زیبایی و ظرافت رایانه‌های لوحه‌ای گذاشته‌اند، طراحی تبلت تاف‌بوك پاناسونیك به شكلی است كه شما به محض لمس‌كردنش دوام و استحكام و امنیت بی‌نظیر آن را حس كنید. جنس و طراحی بدنه و پوشش مات صفحه نمایشش نیز این احساس را دوچندان می‌كند. در حال حاضر هیچ اطلاعی از تاریخ دقیق عرضه به بازار و قیمت‌گذاری آن در دست نیست و تنها باید به دیدن عكس‌های این تبلت جان‌سخت بسنده كرد.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
داشتن همزمان همه سنسورهای حرکتی کنسول‌های بازی
داشتن همزمان همه سنسورهای حرکتی کنسول‌های بازی

نگه داشتن و استفاده از همه حسگرهای حركتی (سنسورهای) به طور همزمان با هم، چه از نظر نظم و چه به لحاظ یافتن یك موقعیت كاربردی مناسب، كاری دشوار و یكی از اموری است كه همیشه فكر بازیكنان بازی‌های مختلف رایانه‌ای را به خود مشغول داشته است.

خواسته این كاربران خوره بازی همیشه این بوده است كه بتوانند سنسورهای حركتی مربوط به همه كنسول‌های بازیشان را كنار هم داشته باشند. معمولا حسگرهای حركتی كنسول‌های بازی را روی میز تلویزیون قرار می‌دهند، اما هنگامی‌كه كار به 3 حسگر از 3 كنسول بازی مختلف می‌رسد، كار بسیار مشكل‌تر می‌شود. پایه نگهدارنده مخصوص حسگرهای حركتی‌ تری‌مانت (dreamGEAR TriMount)، یك پایه جهت نگهداری و استفاده حسگر حركتی كینكت (Kinect) كنسول‌های بازی اكس‌باكس 360 (Xbox360)، آی‌پلی‌استیشن (PlayStation Eye) و حسگر میله‌ای نینتندو وی (Nintendo Wii sensor Bar) به صورت همزمان با هم و پاسخی خوب جهت مشكلات ذكر شده فوق است. پایه تری‌مانت تنها محصولی از این نوع است كه قادر به میزبانی هر سه حسگر حركتی همزمان با هم بوده و می‌تواند روی یك تلویزیون صفحه تخت ( Flat -screen TV ‌‌) یا دیوار به طور ثابت قرار بگیرد. پایه تری‌مانت قابلیت جفت و جور شدن روی هر تلویزیون را دارد و كاربران می‌توانند آن را مستقیما روی دیوار پیچ كنند. این وسیله مخصوص خوره‌های بازی، تعامل‌داشتن با بازی‌ها در انواع پلتفرم‌ها و خانواده‌هایی ساخته شده است كه به بازی كردن با انواع كنسول‌های مختلف بازی به صورت همزمان با هم علاقه دارند. این پایه به بالشتك‌هایی از جنس فوم نرم و حسگرهایی جهت محافظت از بدنه تلویزیون و سیستم‌های بازی نیز مجهز است. شما می‌توانید آن را به قیمت 30 دلار خریداری و در پشت تلویزیون خود نصب كنید. این وسیله (گجت) با این كه از هیچ فناوری پیچیده‌ای برخوردار نیست، اما ابزاری بسیار كاربردی برای بازیكنان حرفه‌ای بازی‌های رایانه‌ای است.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
پرده‌برداری اینتل از فناوری‌های جدید اتصال هوشمند و آغاز سریع
پرده‌برداری اینتل از فناوری‌های جدید اتصال هوشمند و آغاز سریع

اینتل اخیرا به حالت خواب رایانه‌ها (sleep) بسیار علاقه‌مند شده است و در همین زمینه از فناوری‌های اتصال هوشمند (Smart Connect) و آغاز سریع (Rapid Start) كه هر دو در ارتباط با فناوری‌های حالت خواب رایانه‌ها (‌-related ‌‌ sleep‌‌) هستند، پرده‌برداری كرد.

فناوری اتصال هوشمند بويژه برنامه‌های كاربردی (Apps) مربوط به وب را كه برای مدتی روی رایانه شما باز بوده‌اند، زمانی كه رایانه شما در حالت خواب است چك كرده و به برنامه‌های كاربر ایمیل (email client) و در داخل براوزر وبی (‌in-browser web apps) مانند توییتر و فیس‌بوك اجازه می‌دهد بدون این كه نیازی به روشن‌كردن رایانه از طرف شما باشد، خودشان را روزآمد (آپدیت) كنند. فناوری آغاز سریع اینتل، یك حالت خواب و بیداری یا ‌هایبرنیشن (hibernation) جدید برای رایانه است كه باعث می‌شود سیستم در عرض 5 یا 6 ثانیه كار خود را مجددا از سر بگیرد و همچنین بتواند وضعیت جاری رایانه را بدون مصرف هیچ انرژی (zero power) زنده نگه دارد. بنابراین سیستم برای مدتی مدید زیر بار این حالت نماند و این وضعیت برای زمانی طولانی ادامه پیدا نكند. خود حالت‌هایبرنیشن سیستم رایانه شما تنها می‌تواند برای 30 روز ادامه داشته باشد. این دو فناوری‌های شسته‌رفته‌ای برای لپ‌تاپ‌های سندی بریجی (Sandy Bridge) هستند كه قرار است بزودی با بهره‌مندی از سیستم‌عامل ویندوز7 به بازار بیاید.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
مدیا سنتر
مدیا سنتر

مدیریت گالری تصاویر، شبكه‌های آنلاین تلویزیونی، موزیك و فیلم به وسیله ابزار جدید مایكروسافت تحت عنوان ویندوز مدیا سنتر، از جمله امكاناتی است كه در ویندوزهای ویستا، 7 و 8 قابل استفاده است. اگر شما هم از كاربران این ابزار هستید و از تصویر پس‌زمینه تكراری آن خسته شده‌اید، با این ترفند همراه باشید تا چگونگی تغییر آن به هر تصویر دلخواه را فرا بگیرید.

توجه: قبل از هر چیز توجه داشته باشید كه تصویر مورد نظر شما ‌باید در فرمت PNG ذخیره شده باشد.

1‌‌ـ‌ به مسیر C:\Windows\ehome در سیستم‌عامل بروید و از فایل ehres.dll یك نسخه كپی تهیه و در پوشه‌ای ذخیره كنید تا در صورت بروز خطای احتمالی بتوانید مجددا تنظیمات را با استفاده از این فایل به حالت اولیه بازگردانید.

2‌‌ـ‌ نرم افزار PE Explorer را از لینك زیر دانلود و آن را روی سیستم‌عامل نصب كنید

http:‌/‌‌/‌www.heaventools.com‌/‌download‌/‌pexsetup.exe

3‌‌ـ‌ نرم افزار PE Explorer را اجرا كرده و از منوی فایل گزینه Open را انتخاب كنید. سپس در پنجره به نمایش درآمده به دایركتوری
C:\Windows\ehome بروید و در قسمت Files of type، گزینه Library Files را انتخاب كنید و در نهایت فایل ehres.dll برگزینید و روی گزینه Open كلیك كنید.

4‌‌ـ‌ پس از باز شدن فایل موردنظر، روی آیكونی كه در نوار ابزار به شكل یك لوزی 4 رنگ است، كلیك كنید.

5‌‌ـ‌ حالا بخش RCdata را گسترش دهید و از بین گزینه‌های موجود، با كلیك راست روی گزینه COMMON.ANIMATED.BACKGROUND.PNG، Edit Resource را انتخاب كنید.

6‌‌ـ‌ پس از كلیك روی گزینه فوق، كلیدهای تركیبی Ctrl+O را فشار دهید تا پنجره فراخوانی فایل جدید باز شود.

7‌‌ـ‌ در پنجره به نمایش درآمده تصویر موردنظرتان را كه به فرمت PNG روی‌ هارددیسك ذخیره شده است انتخاب و سپس كلید Open را كلیك كنید.

8‌‌ـ‌ به پنجره PE Exlorer بازگردید و گزینه OK را كلیك كنید. همچنین پس از به نمایش درآمدن، هشداری مبنی بر اعمال تغییرات به وجود آمده، گزینه Yes برگزینید.

9‌‌ـ‌ با كلیك روی آیكون Save فایل را در محلی دلخواه روی‌ هارددیسك ذخیره كنید.

10‌‌ـ‌ روی گوی ویندوز كلیك كنید و در بخش جستجو عبارت cmd را تایپ كرده و كلیدهای Ctrl+Shift+Enter را فشار دهید.

11‌‌ـ‌ در خط فرمان، عبارت Takeown ‌/‌f C:\Windows\ehome\ehres.dll را تایپ كنید و كلید اینتر را فشار دهید.

12‌‌ـ‌ پس از مشاهده انجام موفقیت‌آمیز فرمان فوق، دستور Cacls C:\Windows\ehome\ehres.dll ‌/‌G click:F را در خط فرمان تایپ كرده و كلید اینتر را فشار دهید. (توجه داشته باشید كه به جای عبارت click باید نام كاربری خودتان در ویندوز را وارد كنید.)

13‌‌ـ‌ در پاسخ به سوال Are you sure كلید Y از روی صفحه كلید را فشار دهید تا تغییرات اعمال شود.

14‌‌ـ‌ حالا فایل ذخیره شده ehres.DLL را كه توسط برنامه PE Exlorer ایجاد كردید به جای فایل اصلی در مسیر C:\Windows\ehome كپی كنید و با اجرای برنامه ویندوز مدیا سنتر، تغییرات را مشاهده كنید!

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
یکی کم، یکی زیاد!
یکی کم، یکی زیاد!

تا جایی كه می‌دانیم گوگل همیشه به امكانات و سرویس‌هایی كه در اختیار كاربران قرار می‌دهد، یك چیز اضافه كرده است، اما بتازگی مشاهده می‌كنیم كه برخی چیزها را هم كم می‌كند. یكی از این كم شدن‌ها اعمال محدودیت در تعداد كلمات هنگام استفاده از سرویس موتور جستجوست! این مطلب بیانگر ترفند خاصی نیست و بیشتر جنبه اطلاع‌رسانی دارد. اگر به گفته ما هم شك دارید، كافی است یك جمله طولانی را در گوگل جستجو كنید تا پیغام زیر به شما نمایش داده شود:

(and any subsequent words) was ignored because we limit queries to32 words

در این پیغام گفته شده محدودیت جستجو 30 كلمه است و كلماتی كه پس از سی و دومین كلمه قرار بگیرند، به طور خودكار حذف می‌شوند.

اگر با این اطلاع‌‌رسانی ما فكر می‌كنید گوگل دست از ارائه سرویس‌های جدید برداشته است، باید بگوییم اصلا این طور نیست! چرا كه این كار نیز برای سرعت بخشیدن به عملیات جستجو اعمال شده است. البته قبل از اعمال این محدودیت نیز كمتر كاربری یافت می‌شد كه بیش از 32 كلمه را در كادر جستجوی گوگل وارد كند! اما امكان جدیدی كه گوگل به سرویس جستجوی تصاویر خود اضافه كرده است، جستجوی تصاویر مشابه با یك تصویر است. به كمك این قابلیت می‌توانید تصویر موردنظرتان را از یك لینك دیگر یا از روی‌ هارددیسك رایانه خود به گوگل معرفی كنید و تصاویر مشابه با آن را تحویل بگیرید. این سرویس پیش از این توسط سایت http:‌/‌‌/‌www.tineye.com در اختیار كاربران قرار می‌گرفت ؛ اما گوگل در زمان كوتاه تر و با دقت بیشتری این سرویس را به كاربران خود ارائه می‌كند. برای استفاده از این سرویس نیز ‌باید به روش زیر عمل كنید:

1‌‌ـ‌ ابتدا به بخش تصاویر گوگل وارد شوید. (http:‌/‌‌/‌images.google.com)

2‌‌ـ‌ روی آیكون دوربین در كادر جستجو كلیك كنید. (اگر آیكون فوق را مشاهده نمی‌كنید مرورگر خود را به روز كنید.)

3‌‌ـ‌ با كلیك روی آیكون فوق، 2 انتخاب در اختیار شما قرار می‌گیرد.

انتخاب اول: با انتخاب گزینه Paste image URL، می‌توانید لینك تصویر موردنظرتان را در اختیار گوگل قرار دهید و تصاویر مشابه به آن را جستجو كنید.

انتخاب دوم: با كلیك روی گزینه Upload an image، فرم آپلود تصویر از روی‌ هارددیسك در اختیار شما قرار خواهد گرفت كه با كلیك روی گزینه Browse قادر خواهید بود تصویر موردنظرتان را در گوگل آپلود، سپس تصاوير مشابه آن را جستجو كنيد.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
فضای باقیمانده در icloud
فضای باقیمانده در icloud

یكی از امكاناتی كه در iOS5 وجود دارد، قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از تنظیمات و اطلاعات ذخیره شده آیفون یا آیپد در سرور ذخیره‌سازی iCloud اَپل است.

اگر شما هم از كاربران این سرویس باشید، می‌دانید در ابتدای كار، فضایی به ظرفیت 5 گیگابایت به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس وقتی فضای اختصاص یافته به شما دارای محدودیت است، كنترل میزان فضای باقیمانده نیز دارای اهمیت خواهد بود. اگر می‌خواهید براحتی از فضای باقیمانده اشتراك خود مطلع شوید، می‌توانید به روش زیر عمل كنید:

1‌‌ـ‌ با انتخاب برنامه Settings، به بخش تنظیمات آیفون یا آیپد بروید. 2‌‌ـ‌ از ستون سمت چپ، بخش iCloud را انتخاب كرده و از میان گزینه‌های موجود در ستون سمت راست، آخرین گزینه یعنی Storage & Backup را انتخاب كنید. 3‌‌ـ‌ مشاهده می‌كنید كه در بخش Storage، در مقابل دو عبارت Total Storage و Available، مقدار كل ظرفیت اختصاص یافته به شما و میزان ظرفیت خالی به نمایش درآمده است.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
بلاگ‌نویسی بدون مراجعه به بلاگ
بلاگ‌نویسی بدون مراجعه به بلاگ

افزونه ScribeFire امكان جالبي دارد و آن هم اين است كه بدون مراجعه به بلاگ خود مي‌توانيد با گشت و گذار در وب، بلاگ هم بنويسيد و آن را منتشر كنيد.

 اين افزونه يك ويرايشگر كامل هم دارد و كار را بسيار ساده كرده است. براي دريافت و نصب اين افزونه به نشاني زير برويد:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/scribefire-blog-editor/

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...
غول جاسوسی الکترونیک را بهتر بشناسید
غول جاسوسی الکترونیک را بهتر بشناسید

دستگاهی که در تصویر مشاهده می شود یک غول جاسوسی الکترونیک است که بدون اطلاع افراد، قادر به استخراج طیف گسترده ای از اطلاعات شخصی آنها از گوشی های تلفن همراه شان، از جمله دفترچه تلفن‌، پیام های متنی‌، جزئیات کامل مکالمات، حذف پیام ها‌، فایل های صوتی‌، فیلم ها‌، تصاویر و کل محتوای کارت حافظه است.

این دستگاه در واقع همه حریم خصوصی مربوط به زندگی دیجیتالی افراد را بدون اطلاع آنها درمی نوردد.
 
این دستگاه می تواند بدون استفاده از کامپیوتر به 3000 مدل گوشی تلفن همراه به صورت مستقیم وصل شود و تمامی اطلاعات داخل گوشی را استخراج کند.

سایر محصولات شرکت سلبرایت، که تمرکز خود را بر روی سورس اطلاعات موبایل قرار داده، نیز در هین راستاست.

این دستگاه همچنین قادر به تخلیه اطلاعات مربوط به جی پی اس (GPS) گوشی های مجهز به این سرویس است و کلیه مکان ها و زمان هایی که افراد به طور روزانه در آنجا حضور یافته اند را از نقاط ثبت شده در مکان یاب جی پی اس موبایل آنها دریافت خواهد کرد.

استخراج اطلاعات از وب گردی، جستجوهای گوگل و فعالیت شبکه های اجتماعی نیز یکی دیگر از کارهای این دستگاه جاسوسی است.

این نکته نیز قابل توجه است که این دستگاه اطلاعات پاک شده و مخفی افراد را هم بازیابی می کند. لذا در دنیای دیجیتال، اطلاعات قابلیت پاک شدن ندارند و به محض تولید قابل بازیافت هستند و از تیررس این دستگاه های جاسوس در امان نخواهند بود.

با عرضه چنین محصولاتی به بازار، به نظر می رسد که طی چند سال آینده دیگر کسی سوالی را نخواهد پرسید و بدون اطلاع افراد همه اطلاعاتی را که لازم دارد از گوشی تلفن همراه فرد مورد نظر برخواهد داشت.

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 ادامه...

 1 2 3 4 5 > 


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.