تلفن‌های همراه آینده چگونه خواهند بود؟
تلفن‌های همراه آینده چگونه خواهند بود؟

تلفن‌های همراه آینده چگونه خواهند بود؟
تغییری که در زمینه‌ی چگونگی جا گرفتن تلفن‌های هوشمند در زندگی دیجیتالی کاربران مطرح خواهد شد، بیش‌تر در مورد اتصال آن‌ها به اکو سیستم وب برنامه‌هایشان خواهد بود تا دستگاه‌های قابل حمل دیگر امروزی چه کاری انجام می‌دهند.
در زمینه‌ی برنامه‌ها، هرچه که به سرگرمی، موسیقی و ویدیو مربوط باشد، مهم خواهد بود و افزایش ظرفیت حافظه نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کند.
امروزه دو نوع حافظه وجود دارد؛ برخی از تلفن‌های هوشمند حافظه‌ی داخلی دارند و برخی دیگر از کارت‌های حافظه میکرو اس دی استفاده می‌کنند. همچنان که به جلو پیش می‌رویم شاهد ترکیب آن‌ها خواهیم بود و یک شکل پیروز نخواهد شد. در هر دو صورت ظرفیت ذخیره‌سازی به طور قابل ملاحظه‌ای در حال افزایش است.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
دریافت خلافی ماشین با اس ام اس ( sms )
دریافت خلافی ماشین با اس ام اس ( sms )

دریافت خلافی ماشین با اس ام اس ( sms )
حتما شما نیز تا به حال برای دریافت خلافی اتومبیلتان اقدام کرده اید و اطلاع دارید که این کار چقدر دردسر دارد . این بار قصد داریم روشی را معرفی کنیم که از طریق آن قادرید خلافی ماشین خود را از طریق سرویس پیام کوتاه ، بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید .

بدین منظور:
ابتدا پشت کارت ماشین خود را ملاحظه کنید.
در پشت این کارت ، یک کد ۱۷ رقمی به شکل عمودی حک شده است.
این کد با IR شروع می شود.
اکنون شما می بایست این کد را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ از طریق SMS ارسال کنید.
پس از چند لحظه مقدار جریمه ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال می شود.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر کنیم ؟
چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر کنیم ؟

چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم ؟
رشد سرسام آور صنعت تلفن همراه به گونه ای است که اگر امروز یک گوشی بخرید، دیری نمی گذرد چند مدل جدیدتر با کارایی های بیشتر وارد بازار می شود، که در این صورت باید هم ناراحت این موضوع باشید که گوشی ای روی دست گوشی شما آمده و هم قیمت گوشی شما پایین تر می آید. البته این اصول تکنولوژی و دنیای دیجیتال است و گزیر ناپذیر است و همواره باید آمادگی چنین پیش آمدهایی را داشته باشید. وقتی تلفن ها چنین قابلیتی داشته باشند، باید از آن استفاده کرد. می شود با استفاده از عکس های پیش زمینه، محافظ های صفحه نمایش، و تم های متفاوت، روح تازه ای به آنها بخشید. پس با ما همراه باشید تا چندین ترفند مفید برای هر چه جذاب تر کردن گوشی خود بیاموزید.
این موارد بستگی زیادی به کیفیت تصویر تلفن همراه هم دارد ولی خوشبختانه گوشی هایی که جدیدأ به بازار می آیند، همگی از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردارند.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
کنترل ذهن با تلفن همراه !
کنترل ذهن با تلفن همراه !

کنترل ذهن با تلفن همراه !
سيگنال هاي الکترومغناطيسي ارسالي از تلفن هاي همراه مي تواند بر امواج مغزي و حتي رفتار ما تأثير بگذارد.
چند سالي است که استفاده از تلفن هاي همراه در هواپيماها و بيمارستان ها ممنوع شده است، آن هم به اين دليل که امواج الکترومغناطيسي تلفن هاي همراه موجب اختلال در عملکرد وسايل الکتريکي حساس مي شود و ممکن است پيامدهاي خطرناکي به دنبال داشته باشد.حال پرسش اينجاست که آيا مغز انسان نيز مي تواند از اين امواج تأثير پذيرد و دچار اختلال عملکردي شود؟ در پاسخ به اين سؤال بايد گفت که تمامي فعل و انفعالات در مغز انسان در نتيجه ايجاد امواج بيوالکتريکي توسط نرون ها (ياخته هاي عصبي) و انتقال آنها از طريق رشته هاي عصبي بسيار پيچيده و به هم تنيده شکل مي گيرد. بنابراين بروز هرگونه اختلال در اين فرايند مي تواند موجب به هم خوردن روند عادي فعاليت مغز و اعصاب شود.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
بررسی (Mobile TV (1
بررسی (Mobile TV (1

بررسی (Mobile TV (1
گیرنده های تلویزیون امروزه به بزرگ ترین دوست و همنشین انسان ها تبدیل شده اند. از آنجایی که مردم به داشتن این ابزار عادت کرده اند و دوری از آن برای خیلی از آنها غیرممکن است ، برخی دولت ها و نیز شرکت های بزرگ بخش خصوصی تصمیم گرفته اند که با راه اندازی نسل جدید خدمات مخابراتی و ارتباطی ، امکان حمل این جعبه جادو را برای کاربران فراهم کنند و به مردم امکان دهند در هر زمان و مکانی بیننده برنامه های تلویزیون باشند.
سرویس پخش سیار برنامه های تلویزیونی یا Mobile TV در اصل نوعی سرویس تلویزیونی است که برنامه های تلویزیونی را از طریق شبکه های مخابراتی و به کمک اپراتورها به دست مشترکان می رساند. بر اساس آخرین مطالعات صورت گرفته، در حال حاضر کره جنوبی، آلمان، ایتالیا، ژاپن و ایالات متحده در این حوزه پیش روتر از دیگر کشورها هستند. البته دیگر کشورها نیز هر کدام به نوبه خود اقدامات وسیعی را در این زمینه انجام داده اند.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
بررسی (Mobile TV (2
بررسی (Mobile TV (2

بررسی (Mobile TV (2
طی چند ماه اخیر دامنه ارائه خدمات Mobile TV از کشورهای توسعه یافته فراتر رفته و به کشورهای در حال توسعه نیز رسیده است. به عنوان مثال، شرکت خدماتی ROK با همکاری شرکت BPSبه مشترکان خود در پاکستان امکان می دهد خدمات سرویس Mobile TV را در اختیار داشته باشند. اپراتور پاکستانی Pakistan China Mobile موسوم به CMPak طی قراردادی با شرکت ROK، برنامه های تلویزیونی و سایر خدمات سرگرمی شرکت ROK را به مشترکان خود ارائه می دهد. طی اجرای این توافق نامه، شرکت خدماتی ROK متعهد شده که برنامه های تلویزیونی شبکه Live TV را به صورت زنده در اختیار مشترکان اپراتور CMPak قرار دهد. این سرویس هم اکنون به طور رسمی در دسترس مشترکان این اپراتور قرار گرفته است و طبق گفته های مدیران این اپراتور، به عنوان دومین سرویس Mobile TV به مشترکان پاکستانی عرضه شده است.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
ترفندی برای تست کامل گوشی های سونی اریکسون
ترفندی برای تست کامل گوشی های سونی اریکسون

ترفندي براي تست کامل گوشي هاي سوني اريکسون
بي شك وقتي قصد خريد يك تلفن همراه را داشته باشيد ، يكي از مواردي كه نگران آن هستيد اطمينان از صحت عملكرد تلفن و قسمت هاي مختلف سخت افزاري و نرم افزاري آن است و سعي مي كنيد امكانات مختلف آن را از قبيل دوربين و اسپيكر آن را تست كنيد.
اما هيچگاه نخواهيد توانست يك تست كامل را در همان لحظه از گوشي انجام دهيد.
اما اينبار قصد معرفي ترفندي مخفي را در گوشيهاي سوني اريسكون داريم كه با استفاده از آن قادريد تا يك تست كامل از گوشي خود و اطمينان از صحت عملكرد قطعات مختلف نرم افزاري و سخت افزاري ، از قبيل : دوربين ، صفحه نمايش ، لرزاننده )ويبره(، فلاش ، اسپيكر ، ميكروفون ، صفحه كليد ، LED هاي گوشي ، راديو به عمل آوريد .

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
آشنایی با کدهای امنیتی سیم کارت
آشنایی با کدهای امنیتی سیم کارت

آشنايی با كدهای امنيتی سيم كارت
به منظور حفظ سيمكارت و گوشی تلفن همراه از دسترسی غير مجاز ، كدهای خاصی در نظر گرفته شده است. هر کدام از این کدها کارآیی خاصی را دارد. در این ترفند قصد داریم به معرفی و بررسی این کدها بپردازیم.

: Security Code
اين كد بر روی دستگاه تلفن تنظيم می‌شود و در گوشی‌های NOKIA به طور پيشفرض برابر 12345 است. به وسيله اين كد می‌توان دسترسی غير مجاز به بعضی از امكانات تلفن را محدود نمود. در گوشی‌های موبايل NOKIA, اگر اين كد را اشتباه وارد گردد، تلفن به مدت 5 دقيقه از پذيرش كد جديد خودداری می‌كند.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
بررسی گوشی موبایل سونی اریکسون K۹۷۰
بررسی گوشی موبایل سونی اریکسون K۹۷۰

بررسی گوشی موبایل سونی اریکسون K۹۷۰
K۹۷۰ یا الم (Elm) گوشی دیگری از سری قلب سبز (Green Heart) سونی اریکسون است. پیش از آنکه به معرفی گوشی K۹۷۰ بپردازیم، می خواهیم کمی از سری GreenHeart سونی اریکسون بگوییم و این سری را بیشتر به شما معرفی نماییم. سری گرین هارت سونی اریکسون شامل ویژگی های زیر است:
۱) استفاده از پلاستیک بازیافت شده: سونی اریکسون در تولید گوشی های این سری از پلاستیک های بازیافت شده استفاده نموده است. پلاستیک های بازیافتی استفاده شده در گوشی های این سری از پلاستیک بطری های آب و CD بوده و حداقل پنجاه درصد پلاستیک مورد استفاده در گوشی را شامل می شوند. و البته هندز فری مدل MH۳۰۰ که در بسته بندی گوشی های سری گرین هارت قرار دارد، تماماً از این نوع پلاستیک ساخته شده است.
۲) استفاده از رنگ های پایه آب: سونی اریکسون در تولید محصولات این سری از رنگ های پایه آب به جای رنگ های رنگ های پایه حلال استفاده می کند. این امر خطر قرار گرفتن در معرض ترکیبات آلی فرار (VOD) را برای کاربران کاهش می دهد. علاوه بر این با توجه به اینکه آب مورد استفاده در تولید این رنگ ها در محل تامین می شود، از حمل ونقل اضافی مواد شیمیایی جلوگیری شده و در نتیجه کاهش تولید گازهای گلخانه ای و از جمله CO۲ را موجب می شود.
۳) استفاده از راهنمای کاربران بصورت الکترونیکی: در گوشی های این سری دفترچه راهنمای کاغذی با راهنمای الکترونیکی که در داخل گوشی بصورت از پیش بارگذاری شده قرار دارد، جایگزین شده است. بر اساس آمار ارائه شده از سوی سونی اریکسون در صورت استفاده از راهنمای الکترونیکی برای یک میلیون گوشی، می توان در مصرف ۳۵۰ تن کاغذ که برابر است با ۱۳۰۰۰ درخت و ۷۵۰۰ مترمکعب آب، صرفه جویی کرد.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...
مشکلات فنی ارسال پیامک با تلفن ثابت بزودی مرتفع می‌شود
مشکلات فنی ارسال پیامک با تلفن ثابت بزودی مرتفع می‌شود

مدير عامل شركت مخابرات در گفت‌وگو با فارس:

مشكلات فني ارسال پيامك با تلفن ثابت بزودي مرتفع مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير عامل شركت مخابرات گفت: مشكلات فني پروژه ارسال پيامك با تلفن ثابت مربوط به ارتباط بين مراكزي و ارتباط ثابت به سيار و بالعكس بود كه اين مشكلات در حال مرتفع شدن است و اميدواريم به زودي آماده شود.

صابر فيضي در گفت‌وگو با خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس، در خصوص امكان ارسال پيامك از تلفن ثابت به همراه و بالعكس، اظهار داشت: مشكلات فني اين پروژه در حال حل است و اميدواريم به زودي آماده شود.

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 ادامه...

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.