دانلود کتاب عشق زمستانی
دانلود کتاب عشق زمستانی

عنوان : کتاب عشق زمستانی
نویسنده : پدیده و ARAM 28
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۲۹۵
حجم : ۲٫۶۹ مگا بایت
خلاصه داستان :
رمان درباره دختری به نام سمانه است که فقیره و توی خونه های مردم کار می کنه یه روز یه اتفاقی براش میفته و با پسری اشنا میشه که اون پسر بهش میگه خواهری داشته به نام باران که چندین سال پیش گم شده و از سمانه به علت شباهت زیادش به باران میخواد به ازای ۵۰ میلیون نقش خواهرش رو بازی کنه…سمانه هم به دلایلی میپذیره و وارد زندگی جدیدی میشه که توی این زندگی جدید پدرش اون رو مجبور به ازدواج با پسری به نام بردیا میکنه و… .
درباره کتاب :
اما من بقيه حرفارو نميشنيدم اين ديگه يعني آخربيچارگي...!!! از همون بچگي يه روز خوش نداشتم به خاطر گنداي بابام همش مجبور بوديماز اين شهر به اون شهر بريم يه بارم قاچاقي مجبور شديم از كشور خارج شيمو بريمانگليسو حدود هفت سالي تو غربت بمونيم تا آبا از آسياب بيفته
متوجه شدم دو تا از مردا دارن بهم نزديك ميشن منم.......سريع شروع كردم به دويدن اونا هم دنبالم بودم ديگه تو فرار استاد بودم...همين جوري ميدويدم كه صداي ترمز ماشيني منو به خودم آورد.....
يه ماشين شاسي بلند جلوم بود كه يه پسره هم تو ماشينه بود...از قيافه پسره واضح بود خيلي تعجب كرده......
برگشتم ديدم پژو وايساده و اونا دارن منوميبينن منم براي فرار از اين موقعيت خودمو به غش كردن زدم........پسره از ماشينپياده شد بلندم كردو گذاشتتو ماشين خدا رو شكر كردم كه نجات پيدا كردهبودم.......

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب در مسیر تندباد
دانلود کتاب در مسیر تندباد

عنوان : کتاب در مسير تندباد
نویسنده : فرشته کریمی
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۷۷
حجم : ۱٫۰۷ مگا بایت
خلاصه داستان :
داستان زندگی دختری است که در شش ماهگی پدر و مادرش از هم جدا شده اند و هر یک پی زندگی خود رفتند
و او را مادربزرگش بزرگ کرد
او بعد از گذراندن مقاطع تحصیلی با نمره های عالی تصمیم گرفت تا به سر کار برود
با مراجعه به روزنامه آگهی استخدام شرکت دارویی را دید و برای مصاحبه به آنجا رفت
با استخدام در آنجا و آشنایی با مدیر امور مالی آنجا ؛ علاقه ایی بین آنها شکل گرفت
زمانی که خانواده اش از این موضوع مطلع شدند او را از رفتن به آنجا منع کردند ؛ به همین دلیل در کلاس خیاطی ثبت نام کرد تا بتواند دیداری با مسعود داشت باشد
در کنکور شرکت کرد و قبول شد
روزی که به منزل بازمیگشت با موتور تصادف کرد و...
درباره کتاب :
مادرم پس از مدتي ازدواج كرد وبه خانه شوهر رفت.پدرم نيز به دنبال سرنوشت خود وزندگي خود رفت.او نيز ازدواج كرد و به قصد اينكه براي هميشه برود رفت.هر دو رفتند وفارغ از هرگونه نگراني وانديشه اي كه فرزندي به دنيا آورده اند كه نام آن دو بر روي اوست.فرزندي كه هنوز طفل شش ماهه است وروزها وماهها وسالها نياز به آن دو خواهد داشت. من ماندم ويك دنيا نياز،آرزو وتنهايي.
مادر بزرگم مرا پيش خودش نگه داشت وسعي كردتا جايي كه برايش امكان دارد به بهترين نحو از من نگهداري كند.
هنوز نمي دانستم كه هستم كه بايد باشم چه چيز را از دست داده ام حق من چيست وچه بايد باشد.نمي دانستم چه جرمي دارم فقط مي دانستم كه محكوم شده ام انهم به طرد از خانواده همان خانواده اي كه حق من بود ودر شروع آن الفباي تنهايي وسختي وجدايي رابه من آموختند.

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب باورم کن نازنین
دانلود کتاب باورم کن نازنین

عنوان : کتاب باورم كن نازنين
نویسنده : مهسا طایع
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۲۲۷
حجم : ۲٫۸۱ مگا بایت
خلاصه داستان :
شکیلا و شعیب خواهر و برادری هستند که با مادرشان صحرا در اتاقکی در گوشه خانه شان زندگی میکنند. پدرشان بعد از عشق فراوانی که به صحرا داشته از او سیر شده و زن دیگری گرفته و با او در خانه زندگی میکند. بعد از دعوایی که صحرا با آن زن داشته جبار به او حمله میکند و او را می کشد.دادگاه جبار را به اعدام محکوم میکند و جبار بچه ها را به برادرش می سپرد. اما برادرش قصد دارد به عنوان قیم بچه ها خانه شان را بفروشد و آنها را به پرورشگاه بفرستد تا اینکه….
نویسنده ی این کتاب از کشور افغانستان می باشند .
درباره کتاب :
در حلقوم هر دردمندي تو را ناليده ام.و د رخلوت تنهايان براي تو گريسته ام.در همه دلهاي عاشق بخاطر تو تپيده ام و همه چشمهاي خوب از دل من اشك ريخته اند.همه آههاي ناكام از سينه من برخاسته اند.در همه بيتابها غمهاي ناشناس.حسرتهاي مجهول جستجوهاي بي انتها همه من بوده ام همه تو بوده اي.
عشق را د رپي ات روان كرده ام و هنوز آواره است زيبايي ها از تو نشات ميگيرند و هنوزت نشناخته اند...كجايي اي آشناي ناشناس!اي خويشاوند بيگانه! اي هميشه با من!بي تو بودن سخت است و غريب طاقت فرساست.پس بيا!بيا كه ديرگاهي ست چشم انتظار توام

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب باران عشق
دانلود کتاب باران عشق

عنوان : کتاب باران عشق
نویسنده : افسانه نادریان
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۴۷۵
حجم : ۴٫۸۹ مگا بایت
خلاصه داستان :
محبت دختری ساده و بسیار زیبا و خاص با عقایدی مخصوص به خود به تمامی خواستگاران خود جواب رد میدهد و حتی از دانشگاه و رشته مورد علاقه اش ادبیات انصراف میدهد و تنها به عشق عمیق خود نقاشی روی می آورد. او که بسیار گوشه گیر و شدیدا نسبت به جنس مخالف حساس است هیچ دوستی ندارد. محمد برادرش در پی تصمیمش شبی از دوست صمیمیش امیر که روانشناس است و خواهرش غزل دعوت میکند و با آغاز دوستی غزل و محبت زندگی این دو خانواده بهم مرتبط میشود و روحیه همه بنوعی عوض میشود. محبت روز بروز بیشتر با عقاید و سلایق امیر که درست مطابق عقاید اوست خو میگیرد و رفته رفته عاشق او میشود ولی با ازدواج زودهنگام غزل هردو از ترس پاره شدن این رشته آشنایی به تکاپو می افتند اما سوء تفاهمات باعث دور شدن ایندو از هم میشود تا اینکه پای یک نقاش جوان به گالری محبت باز میشود ..
درباره کتاب :
روي نيمكت گوشه حياط نشسته بودم.پرنده خيال را پرواز داده بودم به گذشته كه صداي زنگ در مرا از آن دورها به نيمكت ، پاييز و حال برگرداند.در را خودم باز كردم.هميشه اميدوار بودم پشت در كسي كه آرزوي دوباره ديدنش را داشتم استاده باشد.اين بار هم مثل هميشه انتظار بيهوده اي بود چون پستچي بسته اي را از كيفش بيرون آورد و پرسيد:"منزل آقاي ايزدي؟"وقتي سرم را پايين آوردم دوباره پرسيد:"خانم محبت ايزدي؟"اين بار زبانم از تعجب باز شد و گفتم:"بله ، خودم هستم."بسته را به دستم داد و دفترش را جلويم گشود و گفت:"لطفا اينجا را امضا كنيد."

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب ساغر
دانلود کتاب ساغر

عنوان : کتاب ساغر
نویسنده : انسیه تاجیک
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۶۱۴
حجم : ۶٫۲۹ مگا بایت
خلاصه داستان :
داستان زندگی زنی بسیار زیبا و نجیب به نام ساغر است که عروس یک خانواده مرد سالار ِ نابسامان است. این خانواده یک پدر و سه فرزند پسر دارد که هر چهار مرد بسیار بسیار عیاش و خوشگذران و … هستند و اصلاً به زن بها نمی دهند. مادر خانواده، کوکب، بسیار بددهن و ناسازگار است و حسابی از عروس های بینوا کار می کشه و بهشون توهین می کنه و با نیش زبانش حسابی آزارشان می ده. ساغر که همسر فرزند کوچک خانواده، حجت است، رنگ احترام و شوهر و خانواده و … را هرگز به خود ندیده. حجت به این بهانه که ساغر نازاست با یک زن خیابانی به نام ثریا که از او باردار است، ازدواج می کنه و ثریا را نیز به خانه خودشان میاره …
این رمان با همه جزئیاتش ادامه پیدا می کنه تا اینکه سر و کله عبدالله خان، برادر سیمین پیدا می شه … و با یه نگاه دل و دینش رو از دست می ده و عاشق ساغر می شه ….
درباره کتاب :
وا ! به شماها چه؟ » : او مي گفت « پس چرا شوهران ما دنبال اين كارها مي روند » : وقتي اكرم و سيمين اعتراض مي كردند كه زنا رو چه به اين حرفا؟ نونتون كمه، آبتون كمه، چه مرگتونه؟! نشستيد داريد بچه داريتونو مي كنيد ديگه. زن مال خونه ست و مرد مال بيرون! از قديم و نديم همين بوده اگه مردها نرن كاباره، خب بفرماييد كي بايد بره؟ لابد من پيرزن يا شماها! همين آقا تقي هنوزم كه هنوزه از اين كارا مي كنه. من هم چيزي نمي تونم بگم. شماها تازه اول راهيد، غرغر زدناتون رو بذاريد توي كيسه و بندازيد توي آب روان، قدر مردهاتونو بدونيد، كاري نكنيد كه برن و يه زن ديگه بگيرن. اون وقت «! شماها مي مونيد و اين بچه ها
اكرم ساكت مي شد و چيزي نمي گفت ولي سيمين جواب مي داد و كتكش را هم از شوهرش جواد مي خورد. هر سه عروس از دست شوهر و مادر شوهر عذاب مي كشيدند. بخصوص ساغر كه نازا بود و همين امر باعث مي شد كه او را كمتر از يك عروس بدانند.

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب شیدایی
دانلود کتاب شیدایی

عنوان : کتاب شیدایی
نویسنده : فهیمه رحیمی
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۳۶۰
حجم : ۴٫۰۶ مگا بایت
درباره کتاب :
يك مرد و يك زن بلند شدند و با هم وارد مطب شدند.از گفتگوي آرام و نجوا گونه اي كه ميان مرد و زن نشسته انجام گرفت با خود فكر كردم ، تنها من و آن مرد آخر به تنهايي آمده ايم و همراهي نداريم. نگاه اجمالي به او انداختم و گمان دارم كه هيبت ظاهري اش موجب شد تا با دقت به او نگاه كنم. موهاي نسبتا بلند و محاسن درويش مسلك و پيراهني گلدار با دستمال گردني كه به سبك پيشاهنگان گره خورده بود و شلوار مشكي كه با كفشهاي كتاني آديداسش همگوني نداشت. عينكي ذره بيني بر چشم داشت و روزنامه عصر را مطالعه ميكرد ، پلاكي از جنس پلاتين به دست داشت اما در انگشتش انگشتري ديده نمي شد. حدس زدم سني ميان چهل و يكي و دو سال داشته باشد. شايد اگر محاسن خود را مي تراشيد جوان تر نيز به نظر ميرسيد.
خلاصه داستان :
داستان زندگی دختر جوانی به نام تارا است که بسیار نجیب و معصوم بوده و عاشق حکمت نامی میشه. ولی بازی تقدیر باعث میشه که او در لج و لجبازی با حکمت با فرد ثروتمندی به نام عماد آهنچی ازدواج کنه. عماد قبلاً ازدواج کرده بوده و به تارا میگه که چون بچه دار نمیشده همسرش ازش جدا شده. تارا بعدها متوجه میشه که عماد بهش دروغ گفته بوده و حتی ۲ تا فرزند زیبا هم از همسر خارجی ش داره ولی فقط برای اینکه بتونه سهم الارث پدری را به نام خودش بکنه و به چنگ بیاره به ایران میاد و با تارا ازدواج میکنه!!! خلاصه که تارا از عماد جدا میشه و ضربه خیلی سختی میخوره و ….

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب بازی با آتش
دانلود کتاب بازی با آتش

عنوان : کتاب بازی با آتش
نویسنده : اشرف اسدی
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۸۳
حجم : ۱٫۲۵ مگا بایت
خلاصه داستان :
ابتدا داستان زندگی دوبرادر به نام های شهاب وشاهین که در دادگاهی می خوان به دلیل بیماری فلج پدرشون که پیره اموالش را تصاحب کنن.شهاب منصف تر از شاهینه…..
در موقع دادگاه آقای معین یزدی (پدر)تموم اموال خودش رو به جز مقداری برای معیشت زندگی به پسرا می بخشه.ولی در پایان دادرسی بوسیله وکیلش آقای فروغی نامه ای به قاضی هدایت ارائه میده که کل داستان از این جا شروع میشه……..
درباره کتاب :
ساعت ديواري هشت صيح را نشان مي داد،هنوز دوساعتي به شروع جلسه ي دادگاه مانده بود.شهاب با رنگ ورويي پريده وپلك هاي متورم كه حاصل بي خوابي شب قبل بود ازاطاق خواب بيرون آمد.وسط راهرويي كه به پذيرايي متصل مي شد مكثي كرد!دستي به موهاي مجعدش كشيد ويك راست به طرف ميزي كه وسط مبل ها در اتاق پذيرايي قرار داشت رفت.پاكت سيگاري روي ميز بود برداشت وتنها سيكار باقي مانده را بيرون كشيد وبا شعله فندك روشن كرد.پك محكمي به سيگار زد وانبوهي دود از دهانش بيرون فرستاد،هم زمان نگاهي به اطراف كرد گويي تحمل وزنش را نداشت به طرف مبلي رفت وخود را روي آن انداخت.مريم دورادور حركات همسرش را مي پاييد ازفرط عصبانيت اطورا محكم بر پاچه شلواري كه مشغول صاف كردن چروك هايش بود كشيدوبالحن نيش داري گفت:كدوم آدم عاقلي اين وقت صبح شكم گرسنه سيگار مي كشه؟

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب جای خالی دستانت
دانلود کتاب جای خالی دستانت

عنوان : کتاب جای خالی دستانت
نویسنده : زهره فصل بهار
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۳۴۳
حجم : ۳٫۲۳ مگا بایت
خلاصه داستان :
ابتدا عسل در خانواده‏ای به دنیا آمده که برای دختر ارزشی قائل نیستند .او در خانه هر وقت که کاری برای انجام شدن هست نامش را از دهان پدر و مادرش می‏شنود .او در دانشگاه با پسری رقابت شدیدی در درس دارند و عسل با اینکه دخترهای دانشگاه برای دوستی با آن پسر سرودست می‏شکنند سایه احسان را با تیر می‏زند ‏.عسل واحسان همراه با ۳ نفر دیگر از بچه ‏های دانشگاه به خارج اعزام می‏شوند و این باعث نزدیکی بیشتر عسل و احسان می‏شود ولی حوادثی باز سبب جدایی ان دو از یکدیگر می‏شود تا اینکه….
درباره کتاب :
طبق معمول ديدم كتابخونه ام قاطي پاتي شده با عصبانيت از اتاق بيرون امدم بقيه توي هال نشسته بودن:
اي بابا صد بار گفتم به وسايل من دست نزن ...يا اگرم دست مي زني بقيه چيزا رو بهم نريز فرهاد از جاش بلند شد :
بس كن...چقدر مثل اين ادمايه وسواسي دنبال يه ايراد تو اتاقت مي گردي تا بندازي گردن من بيچاره؟؟
بينم تو بلد نيستي اجازه بگيري؟؟ نميتوني سر خود كاري نكني؟؟حالا اگه من جاي تو بودم جيفت درومده بود و داد و بيداد راه مينداختي ها!!
حالا نه اينكه تو خيلي مراعات مي كني و اصلا شلوغش نكردي..
بابا ميون حرفمون پريد و تقريبا با صداي بلندي گفت :تمومش كنيد...بچه كه نيستين سر هر چي بهم گير ميدين اي بابا روز به روز اخلاقتون گند تر مي ش اخه اين چه وضعشه؟؟

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب ستاره های آرزو
دانلود کتاب ستاره های آرزو

عنوان : کتاب ستاره های آرزو
نویسنده : سمانه صالحی
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۱۹۹
حجم : ۲٫۳۷ مگا بایت
خلاصه داستان :
ستاره دختر یک خانواده متعصب است که با وجود تمام سخت گیری ها دل به عشق وهاب می سپارد، در این بین خانواده برای ازدواج او با رحیم پسر دایی ستاره اصرار می کنند ….
درباره کتاب :
-آرش يه زماني تو رو دوست داشت منم قبول دارم ولي به رفتار اخيرش يه كم فكر كن ببين دليل اين همه بي توجهي آرش نسبت به تو چيه؟دست از رفتارهاي بچه گانت بردار مرضيه آينده خودت روخراب نكن.به خودت نگاه كن تو از زيبايي هيچي كم نداري.چرا آنقدر خودت رو دست كم مي گيري؟چرابه خاطر رسيدن به عشقي كه معلوم نيست آينده اش چي مي شه التماس مي كني؟
ستاره بار ديگر نگاه عميقي برچهره همچون برف مرضيه كه در اثر سوز سرماي زمستان به سرخي مبدل شده بود انداخت؛در چشمهاي آبي رنگش نشاني از آرامش نبود.ابروهاي باريك وكماني اش از شدت نگراني درهم گره خورده بود اما جذابيت خاصي به همراه داشت.مرضيه موهاي پريشانش را زير مقنعه پنهان كرد وبا چشمهاي پراز اشك نگاهي به ستاره انداخت وگفت:

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...
دانلود کتاب تمنای وجودم
دانلود کتاب تمنای وجودم

عنوان : کتاب تمنای وجودم
نویسنده : مهرنوش
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۳۳۱
حجم : ۳٫۴۵ مگا بایت
خلاصه داستان :
مستانه دختر زیبا و حاضر جوابی است که ترم آخر رشته عمران را می خواند. او در این ترم باید در یکی از شرکتهای ساختمانی مشغول بکار شود. او و دوستش شیرین با بدبختی در شرکت یکی از آشنایان پدرش مشغول بکار میشوند. صاحب این شرکت امیر پسر جذابی است که از روز اول مستانه سوتی های زیادی جلوی او داده است. تا اینکه شیرین به دلیل حاملگی دیگر به شرکت نمی آید و مستانه به تنهایی باید در این شرکت کار کند. او می فهمد که شیوا دوستش و دختر خاله امیر عاشق دوست امیر،نیما که او هم در این شرکت کار میکند است و شیوا را هم به شرکت می آورد…….
درباره کتاب :
چه روزهاي بود ..... اون روز كه با شيرين براي اولين بار به دانشگاه رفتيم رو اصلا يادم نميره .مثل گيج ها بوديم .دقيقا مثل كلاس اوليها.همه چيز برامون جالب بود .همون روز اول به همه جا سرك كشيديم.برامون جالب بود با پسرها يك كلاس مشترك داشته باشيم .هرچند برام پر اهميت نبود اما بلاخره ي دنياي ديگه بود.
واقعا چقدر زود ميگذاره .حالاكه ترم آخر هستم و امسال ليسانس مي گيرم ، ميبينم چقدر دلم براي روزهاي اول تنگ شده . اون شيطنتها و بچه بازيها .چقدر با اين شيرين پسر ها رو سر كار گذاشتيم.البته بيشتر شيرين چون من كه به بداخلاق معروف بودم كسي جرات نميكرد به پرو پام بپيچه .
يكيشون از اون خواستگارهاي دلخسته من بود.هر دفه خانوادش رو ميفرستاد جواب من نه بود .نه تنها اون جواب بقيه خواستگارهام هم منفي بود .هم به دلم نمي نشستن ،هم قصد ازدواج نداشتم.

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 ادامه...

 1 2 3 4 5 > 


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.