آخرین تصاویر
عکس های سریال تا رهایی
عکس های سریال تا رهایی

خلاصه : فیلمنامه سریال «تا رهایی» به نویسندگی فلورا سام،…

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط
عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط

عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
عکس های نرگس محمدی
عکس های نرگس محمدی

عکس های نرگس محمدی ( ۲ )

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
ادامه
مقررات کپی رایت

وب سایت FreePersian.com در نظر دارد که کامل ترین فهرست قابل جستجو از ارسال هایی (مقالات، ویدئو، عکس، دانلود و ...) که به صورت قانونی بر روی اینترنت و در سایت های مختلف ثبت می شوند را برای استفاده کاربران اینترنتی به عنوان یک مرجع ایجاد کند.

همانند هر فهرست منبع دیگری، در ذیل راهبرد کاری ما نیز بدینصورت مشخص شده است:

  • تنها بخش هایی از سایت منبع که برای عموم و به صورت رایگان قرار داده شده اند را فهرست می کنیم.
  • ما تنها خلاصه و برگزیده عناوین و محتوی سایتهای منبع را برگرفته و فهرست می نماییم و هرگز محتوای اصلی و یا لیست نظرات ارسالی یک مطلب را از سایت منبع استخراج نخواهیم کرد.
  • مالکیت انحصاری تمام مطالب و محتوایی جزئی که دریافت می شود مربوط به همان سایت منبع می باشد. اگرچه شما مجاز هستید که این منابع را در سایت ما جستجو کرده و به آنها دسترسی بیابید اما ممکن شما برای استفاده از این محتوا به منظور هر مقصود دیگری به غیر از خواندن آن بر روی وب به گرفتن اجازه از صاحب اثر نیاز داشته باشید.
  • محتوا و مطالب توسط ربات برنامه ریزی شده مخصوص ما گرفته و فهرست می شوند. به هر حال گنجاندن نهایی مطالب در فهرست جستجو تحت نظارت انسانی می باشد. هر مطلبی توسط همکاران ما از جهت تصدیق محتوا بررسی می شود.
  • الگوریتم های نمایش و جستجو به نحوی پیاده شده اند که برای صرفه جویی در وقت مراجعه کننده، مطالب مرتبط از منابع مختلف را با هم و یکجا ارائه دهند.
  • ما منابع سایتهای زیادی را فهرست می کنیم و همچنین درخواست های زیادی از طرف وب مستر ها برای لیست کردن سایت هایشان دریافت می نماییم اما به دلیل وجود استانداردهایی برای گرفتن مطالب توسط ربات مخصوص و حجم کاری برای ما، امکان اینکه تمام این منابع که در درخواست ها ارائه می گردد را در فهرست خود بگنجانیم نمی باشد. بنابراین ما نمی توانیم گنجاندن هر منبع خاصی در فهرست خود را تضمین کنیم. علاقه مندان می توانند وب سایت خود را برای قرار گرفتن در فهرست ما را از طریق فرم تماس به ما معرفی نمایند.
  • به همان صورت شما نیز می توانید به هر دلیلی چنانچه قصد دارید مطالب تان از فهرست ما حذف شوند می توانید درخواست حذف سایت تان را نیز توسط فرم تماس برای ما ارسال نمایید.

همچنین شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را نیز مستقیما از طریق فرم تماس به مدیریت سایت ارسال فرمایید. پیشاپیش از وقتی که برای ارسال مطالب می گذارید تشکر و قدردانی می کنیم.

با تشکر،
مدیریت وب سایت FreePersian.com


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.