آخرین تصاویر
عکس های سریال تا رهایی
عکس های سریال تا رهایی

خلاصه : فیلمنامه سریال «تا رهایی» به نویسندگی فلورا سام،…

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط
عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط

عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
عکس های نرگس محمدی
عکس های نرگس محمدی

عکس های نرگس محمدی ( ۲ )

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
ادامه
سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران (Privacy Policy)

وب سایت FreePersian.com به اطلاعات شخصى کلیه بازدیدکنندگان و اعضایی كه از امکانات آن استفاده می نمایند احترام گذاشته و خود را موظف به حفظ و حراست از آن می داند و در صورتی که لازم باشد تا این اطلاعات در اختیار شخصیت حقیقی یا حقوقی ای قرار گیرد مطمئنا قبلا کسب تکلیف خواهد شد.

كوكیها (Cookies)
به محض اولین مشاهده وب سایت FreePersian.com توسط شما، یك کوکی بر روی كامپیوتر شما تشکیل می گردد. اما کوکی چیست؟ کوکی فایل متنی کوچکی است که، حاوی یک سری کاراکتر رمزنگاری شده می باشد كه به درخواست یک وب سایت و توسط مرورگر شما بر روی کامپیوترتان ایجاد می گردد و این امکان را فراهم می آورد تا سایت (این فایل فقط برای همان وب سایت قابل استفاده می باشد)، شما را به عنوان یک كاربر منحصر به فرد شناسایی نموده و سرویسهای ویژه ای را در اختیار شما قرار دهد. وب سایت FreePersian.com از کوکی براى بهبود كیفیت سرویسهاى خود استفاده می نماید. این بدان معناست كه وب سایت FreePersian.com می فهمد كه چه كاربرانى، در چه زمان یا مكانى و به چه صورت از سرویس های این پایگاه استفاده نموده تا از این اطلاعات در راستای بهبود سرویس های خود استفاده نماید. با استفاده بیشتر شما از سایت و سرویسهاى جانبی آن، قطعا از اطلاعاتى كه جمع آورى می گردد احساس رضایت خواهید نمود. بیشتر مرورگرها به طور استاندارد براى درج کوکی بر روی کامپیوتر شما تنظیم شده اند اما در صورت عدم تمایل به تشکیل کوکی بر روی کامپیوتر شخصی تان می توانید مرورگرتان را طورى تنظیم نمایید كه مانع از ایجاد کوکی بر روی سیستم تان شود. البته در نظر داشته باشید كه با اینكار بخشی از کارایی وب سایتهای اینترنتی مانند گوگل، یاهو و FreePersian.com را تحت الشعاع قرار خواهید داد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت FreePersian.com وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

ما چه اطلاعاتى را جمع آورى می نماییم؟
وب سایت FreePersian.com، اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس ایمیل و ... را جمع آورى ننموده و صرفا اطلاعاتی از قبیل تاریخ و زمان بازدید شما از سایت، نوع مرورگر، آدرس IP و اطلاعاتى از این دست را كه جهت بهبود خدمات سایت مورد نیاز است، جمع آورى می نماید. براى مثال، با ثبت نوع مرورگر تان، وب سایت FreePersian.com می تواند ساختار گرافیکی و اسکریپت های متناسب با مرورگر شما را اجرا نماید.

این پایگاه چه اطلاعاتی را در اختیار تبلیغ دهندگان به وب سایت قرار خواهد داد؟
وب سایت FreePersian.com، صرفا اطلاعاتی را در اختیار آگهى دهندگان قرار می دهد كه شخصى نبوده مانند آدرس پست الکترونیک و به عنوان نمونه، تعداد بازدیدکننده سایت در یک روز و یا اینکه چه موضوعاتی بیشتر مورد توجه کابران می باشد را در اختیار ایشان قرار می دهد.

تایید صحت و سقم تبلیغات ارائه شده در سایت
وب سایت FreePersian.com انواع مختلفی از باکس های تبلیغی را به کاربران ارائه می نماید، برخی از این باکس ها عبارتند از: باکس مشاوره، استخدام، فروش محصولات یا ارائه خدمات و .... این پایگاه، هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم این تبلیغات و سنجش میزان اعتبار ایشان بر عهده نداشته و حصول اطمینان از صحت تبلیغات ارائه شده به عهده خود افراد می باشد.

تغییرات در Privacy Policy
ممكن است در هر زمان، متناسب با تغییرات سایت، بخش حریم خصوصی کاربران Privacy Policy - به روزرسانی گردد، بنابر این توصیه می شود که گهگاه متن مربوطه را بررسی و مطالعه نمایید.


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.