آخرین تصاویر
عکس های سریال تا رهایی
عکس های سریال تا رهایی

خلاصه : فیلمنامه سریال «تا رهایی» به نویسندگی فلورا سام،…

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط
عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط

عکس های فیلم سینمایی پیتزا مخلوط

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
عکس های نرگس محمدی
عکس های نرگس محمدی

عکس های نرگس محمدی ( ۲ )

عکس بازیگران | 28 آبان، 1390
ادامه
مقررات و شرایط استفاده از خدمات

وب سايت FreePersian.com با هدف ايجاد مركزی جهت بهره برداری و سرگرمی فارسی زبانان مشغول به فعاليت می باشد. محتوای مطالب اين سايت مخصوص افراد بالای 13 سال ارائه می شود. اگر شما زير 13 سال هستيد، از شما تقاضا می شود كه از اين سايت استفاده ننماييد. استفاده از اين سايت بدين معناست كه شما قوانين سايت را پذيرفته ايد. اين قوانين ممكن است در آينده دستخوش تغيير قرار گيرند، در اين صورت از طريق سايت، اطلاع رسانی مناسبی انجام خواهد شد. لطفا موارد زير را به دقت مطالعه فرماييد.
همچنین كليه مطالب ارائه شده در FreePersian.com از قوانين و مقررات کشور ايران تبعيت می كند.

خدمات مجانی
سايت FreePersian.com يك سايت كاملا مجانی مي باشد. تمامی خدمات ارائه شده در سايت مجانی می باشند. تنها درخواست ما از شما اين است كه مقررات و شرايط استفاده از سايت را رعايت نماييد.

تضمين
ما سايت FreePersian.com را ارائه می كنيم بدون اينكه تضمين خاصی انجام دهيم (همانند تضمين كيفيت محصول). اين بدان معناست كه شما از سايت FreePersian.com با مسئوليت خودتان استفاده می كنيد و ما هيچ تضمينی درباره اينكه اطلاعات و يا سطح خاصی از سرويس را به شما ارائه می دهيم، نداريم. FreePersian.com موارد زير را تضمين نمی كند:

  • استفاده از خدمات سايت ما منطبق بر نيازهای شما باشد.
  • استفاده شما از خدمات ارائه شده توسط سايت بدون خطا، سريع، بدون قطع شدن و كاملا امن باشد.
  • تمامی اطلاعاتی كه شما در نتيجه استفاده از خدمات ما بدست آورديد دقيق و قابل اعتماد باشد.
  • خطاهايی كه در عملكرد نرم افزار سايت در زمينه ارائه خدمات به شما بوجود می آيد، اصلاح شود.

محدوديت های مسئوليت
شما در صورت استفاده از FreePersian.com می پذيريد كه ما مسئول هيچگونه آسيب غير مستقيم، تصادفی و خاص در سايت FreePersian.com كه در نتيجه استفاده از آن اتفاق می افتند، نمی باشيم، مگر اينكه قانون ما را مسئول بداند. شما توافق می كنيد كه مسئوليت تمامی خطراتی كه در نتيجه استفاده از FreePersian.com برای شما رخ مي دهند، نظير نفوذ در سيستم امنيتی سايت ما را می پذيريد.

محتوای FreePersian.com
بجز اطلاعاتی كه شما آنها را به عنوان اطلاعات شخصی وارد كرده ايد، مابقی مطالبی را كه شما برای ما می فرستيد، در سايت ما به عنوان "مطلب" نام برده می شوند. ما حق ويرايش و يا حذف هر قسمتی از مطالب شما كه در سايت منتشر، نمايش و توزيع می گردد را برای خودمان محفوظ می داريم. اگر مطلبی را برای ما می فرستيد، اطمينان حاصل كردن از اينكه شما اجازه استفاده از آن و انتقال آن به ما برای استفاده در سايت را داريد، جزو مسئوليت شما تلقی می شود.
استفاده از محتوای اين سايت جهت آموزش و فراگيری مطالب کاملا رايگان است. اما هرگونه سوء استفاده به هر شکلی يا انتشار مجدد مطالب بدون کسب اجازه از صاحبان آثار و بدون ذکر منبع اکيدا ممنوع است.
کليه پيوندها به ديگر سايت ها در اين سايت صرفا جهت اطلاع است و اين سايت کنترلی بر محتوای آنها ندارد لذا مسؤوليت محتوی و استفاده از آنها را بعهده نمی گيرد.
کليه اطلاعات، نظرات، پيشنهادات، سوالات، انتقادات و هر آنچه که از جانب شما به هر طريقی به ما ارسال شود محرمانه تلقی نخواهد شد و مديريت سايت در نشر مجدد، استفاده و بکارگيری و يا حذف آنها کاملا آزاد است.

اخلاق و رفتار
شما در FreePersian.com مسئول اخلاق و رفتار خودتان می باشيد، علاوه بر اين شما می پذيريد كه:

  • فرد ديگری را مورد آزار و اذيت قرار نمی دهيد.
  • خودتان را بجای فرد ديگری معرفی نكنيد، مثلا پيغام هايی بر اين مبنا كه شما از كاركنان و يا مديران سايت هستيد به مابقی كاربران سايت نفرستيد.
  • در اطلاعات ارائه شده از قبيل مطالب، اطلاعات شخصی و تصاوير، از زبان مناسبی استفاده كنيد و از بكاربردن الفاظ سياسی، غير اخلاقی، ضد مذهبی و يا در جهت توهين به فرد يا قشری خاص خودداری نماييد.
  • از FreePersian.com براي جمع آوری اطلاعات شخصی خاصی از افراد مانند آدرس های پست الكترونيك كاربران استفاده ننماييد.
  • در فعاليت هايی كه منجر به اختلال و يا ايجاد مشكل در ارائه خدمات به کاربران سايت می شود حضور نداريد.


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.