تبلت‌های تاف‌بوک، مظهر دوام و استحکام

موضوع: مقالات

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 منبع: Kinga.ir ادامه (محتوای اصلی)
تبلت‌های تاف‌بوک، مظهر دوام و استحکام

با شنیدن نام شركت پاناسونیك در دنیای رایانه، اولین چیزی كه در ذهن كاربران تداعی می‌شود، نام تاف‌بوك (Toughbook) است؛ لپ‌تاپ‌های زمخت و سخت‌جانی كه در شرایط و محیط‌هایی كه نوت‌بوك‌های دیگر حتی چند دقیقه هم نمی‌توانند دوام بیاورند، براحتی سال‌ها كار می‌كنند و جان سالم به در می‌برند.

آخرین محصول از سری تاف‌بوك پاناسونیك، یك رایانه لوحه‌ای (tablet 10) اینچی آندرویدی است. باز شدن پای تبلت‌های آندرویدی به محیط‌های سخت و خطرناك پر از گرد و خاك و آلودگی به این معناست كه سرانجام دست‌اندركاران امور فنی و تجاری، رایانه‌های لوحه‌ای را به عنوان یك ابزار كارآمد جهت انجام وظایف تخصصی چون بازدید و روزآمدكردن كارخانه‌های صنعتی، پیگیری پیشرفت طرح‌های ساختمان‌سازی، عكسبرداری جهت نگهداری در آرشیو موسسات به عنوان مدرك جهت ارائه به مشتریان به منظور اثبات پیشرفت طرح‌ها و تمامی ‌امور سخت و پرمخاطره صنعتی و نظامی‌ به رسمیت شناخته‌اند. حال اگر شما از این‌گونه رایانه‌ها انتظار دارید فقط از عهده وظایف سهل و سبك برآید، دیگر لزومی ‌ندارد زحمت حمل یك لپ‌تاپ سنگین وزن و حجیم سخت جان را به خود بدهید، چرا كه براحتی می‌توانید از رایانه تبلت سخت‌جان كه از لحاظ ظاهری در حد و اندازه یك كتاب و قابل جایگیری در جعبه ابزار همراهتان است، استفاده كنید.

مشخصات برجسته تبلت آندرویدی تاف‌بوك پاناسونیك

1‌‌ـ‌ صفحه نمایش پوشش‌دار 1‌/‌10 اینچی با تفكیك‌پذیری 1024 در 786 پیكسل خوانا در نور مستقیم آفتاب

2‌‌ـ‌‌ برخورداری از قابلیت‌های GPS، WiFi، 3G/4G

3‌‌ـ‌‌ دارای امنیت بالای سطح سخت‌افزاری كار گذاشته شده داخلی

4‌‌ـ‌ زمان دوام شارژ باتری در حد یك روز كامل

5‌‌ـ‌ قلم الكترونیكی (Stylus) فعال جهت ذخيره (capture) دستنوشته‌های شما به صورت مناسب

6‌‌ـ‌ سیستم‌عامل (OS) آندروید (نگارش‌ هانی‌كامب یا نگارش 2.x آندروید)

می‌توان گفت قابلیت‌های GPS و پشتیبانی از نسل سوم یا چهارم شبكه‌های تلفن همراه و عمر باتری طولانی و استحكام بی‌نظیر از دیگر مزایا و جذابیت‌های ویژه آن هستند. با آن كه اطلاعات زیادی خصوصا از سیستم‌عامل آن در دست نیست، اما شركت پاناسونیك تلاشی جدی به منظور عرضه این رایانه لوحه‌ای زمخت و سخت‌جان در اواخر سال جاری پیش روی خود دارد. پس اگر برخلاف گفته‌ها و عكس‌های منتشرشده در نشریات، ظاهر سیستم‌عامل ‌هانی‌كامب (Honeycomb) یا دیگر مشخصات و قابلیت‌های آن در زمان راه‌یافتنش به بازار به طور كلی تغییر كرد، اصلا تعجب نكنید. خود سیستم‌عامل‌ هانی‌كامب یكی از مواردی است كه جای بحث زیادی دارد.

‌‌ـ‌ شما نباید آن باریكی و لاغری آیپد2 را از این تبلت زمخت انتظار داشته باشید

‌‌ـ‌ شاید این رایانه لوحه‌ای ظریف‌ترین و زیباترین تبلت بازار نباشد، اما مطمئنا استحكام، دوام و طول عمر بیشتری دارد

‌‌ـ‌ قسمت پشتی كاملا متفاوت این دستگاه باعث می‌شود شما آن را با هیچ‌یك از رایانه‌های لوحه‌ای دیگر اشتباه نگیرید

جمع‌بندی

درست برخلاف بسیاری از شركت‌های تولیدكننده تبلت‌ها كه تمام تمركز خود را روی زیبایی و ظرافت رایانه‌های لوحه‌ای گذاشته‌اند، طراحی تبلت تاف‌بوك پاناسونیك به شكلی است كه شما به محض لمس‌كردنش دوام و استحكام و امنیت بی‌نظیر آن را حس كنید. جنس و طراحی بدنه و پوشش مات صفحه نمایشش نیز این احساس را دوچندان می‌كند. در حال حاضر هیچ اطلاعی از تاریخ دقیق عرضه به بازار و قیمت‌گذاری آن در دست نیست و تنها باید به دیدن عكس‌های این تبلت جان‌سخت بسنده كرد.


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.