داشتن همزمان همه سنسورهای حرکتی کنسول‌های بازی

موضوع: مقالات

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 منبع: Kinga.ir ادامه (محتوای اصلی)
داشتن همزمان همه سنسورهای حرکتی کنسول‌های بازی

نگه داشتن و استفاده از همه حسگرهای حركتی (سنسورهای) به طور همزمان با هم، چه از نظر نظم و چه به لحاظ یافتن یك موقعیت كاربردی مناسب، كاری دشوار و یكی از اموری است كه همیشه فكر بازیكنان بازی‌های مختلف رایانه‌ای را به خود مشغول داشته است.

خواسته این كاربران خوره بازی همیشه این بوده است كه بتوانند سنسورهای حركتی مربوط به همه كنسول‌های بازیشان را كنار هم داشته باشند. معمولا حسگرهای حركتی كنسول‌های بازی را روی میز تلویزیون قرار می‌دهند، اما هنگامی‌كه كار به 3 حسگر از 3 كنسول بازی مختلف می‌رسد، كار بسیار مشكل‌تر می‌شود. پایه نگهدارنده مخصوص حسگرهای حركتی‌ تری‌مانت (dreamGEAR TriMount)، یك پایه جهت نگهداری و استفاده حسگر حركتی كینكت (Kinect) كنسول‌های بازی اكس‌باكس 360 (Xbox360)، آی‌پلی‌استیشن (PlayStation Eye) و حسگر میله‌ای نینتندو وی (Nintendo Wii sensor Bar) به صورت همزمان با هم و پاسخی خوب جهت مشكلات ذكر شده فوق است. پایه تری‌مانت تنها محصولی از این نوع است كه قادر به میزبانی هر سه حسگر حركتی همزمان با هم بوده و می‌تواند روی یك تلویزیون صفحه تخت ( Flat -screen TV ‌‌) یا دیوار به طور ثابت قرار بگیرد. پایه تری‌مانت قابلیت جفت و جور شدن روی هر تلویزیون را دارد و كاربران می‌توانند آن را مستقیما روی دیوار پیچ كنند. این وسیله مخصوص خوره‌های بازی، تعامل‌داشتن با بازی‌ها در انواع پلتفرم‌ها و خانواده‌هایی ساخته شده است كه به بازی كردن با انواع كنسول‌های مختلف بازی به صورت همزمان با هم علاقه دارند. این پایه به بالشتك‌هایی از جنس فوم نرم و حسگرهایی جهت محافظت از بدنه تلویزیون و سیستم‌های بازی نیز مجهز است. شما می‌توانید آن را به قیمت 30 دلار خریداری و در پشت تلویزیون خود نصب كنید. این وسیله (گجت) با این كه از هیچ فناوری پیچیده‌ای برخوردار نیست، اما ابزاری بسیار كاربردی برای بازیكنان حرفه‌ای بازی‌های رایانه‌ای است.


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.