مدیا سنتر

موضوع: مقالات

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 منبع: Kinga.ir ادامه (محتوای اصلی)
مدیا سنتر

مدیریت گالری تصاویر، شبكه‌های آنلاین تلویزیونی، موزیك و فیلم به وسیله ابزار جدید مایكروسافت تحت عنوان ویندوز مدیا سنتر، از جمله امكاناتی است كه در ویندوزهای ویستا، 7 و 8 قابل استفاده است. اگر شما هم از كاربران این ابزار هستید و از تصویر پس‌زمینه تكراری آن خسته شده‌اید، با این ترفند همراه باشید تا چگونگی تغییر آن به هر تصویر دلخواه را فرا بگیرید.

توجه: قبل از هر چیز توجه داشته باشید كه تصویر مورد نظر شما ‌باید در فرمت PNG ذخیره شده باشد.

1‌‌ـ‌ به مسیر C:\Windows\ehome در سیستم‌عامل بروید و از فایل ehres.dll یك نسخه كپی تهیه و در پوشه‌ای ذخیره كنید تا در صورت بروز خطای احتمالی بتوانید مجددا تنظیمات را با استفاده از این فایل به حالت اولیه بازگردانید.

2‌‌ـ‌ نرم افزار PE Explorer را از لینك زیر دانلود و آن را روی سیستم‌عامل نصب كنید

http:‌/‌‌/‌www.heaventools.com‌/‌download‌/‌pexsetup.exe

3‌‌ـ‌ نرم افزار PE Explorer را اجرا كرده و از منوی فایل گزینه Open را انتخاب كنید. سپس در پنجره به نمایش درآمده به دایركتوری
C:\Windows\ehome بروید و در قسمت Files of type، گزینه Library Files را انتخاب كنید و در نهایت فایل ehres.dll برگزینید و روی گزینه Open كلیك كنید.

4‌‌ـ‌ پس از باز شدن فایل موردنظر، روی آیكونی كه در نوار ابزار به شكل یك لوزی 4 رنگ است، كلیك كنید.

5‌‌ـ‌ حالا بخش RCdata را گسترش دهید و از بین گزینه‌های موجود، با كلیك راست روی گزینه COMMON.ANIMATED.BACKGROUND.PNG، Edit Resource را انتخاب كنید.

6‌‌ـ‌ پس از كلیك روی گزینه فوق، كلیدهای تركیبی Ctrl+O را فشار دهید تا پنجره فراخوانی فایل جدید باز شود.

7‌‌ـ‌ در پنجره به نمایش درآمده تصویر موردنظرتان را كه به فرمت PNG روی‌ هارددیسك ذخیره شده است انتخاب و سپس كلید Open را كلیك كنید.

8‌‌ـ‌ به پنجره PE Exlorer بازگردید و گزینه OK را كلیك كنید. همچنین پس از به نمایش درآمدن، هشداری مبنی بر اعمال تغییرات به وجود آمده، گزینه Yes برگزینید.

9‌‌ـ‌ با كلیك روی آیكون Save فایل را در محلی دلخواه روی‌ هارددیسك ذخیره كنید.

10‌‌ـ‌ روی گوی ویندوز كلیك كنید و در بخش جستجو عبارت cmd را تایپ كرده و كلیدهای Ctrl+Shift+Enter را فشار دهید.

11‌‌ـ‌ در خط فرمان، عبارت Takeown ‌/‌f C:\Windows\ehome\ehres.dll را تایپ كنید و كلید اینتر را فشار دهید.

12‌‌ـ‌ پس از مشاهده انجام موفقیت‌آمیز فرمان فوق، دستور Cacls C:\Windows\ehome\ehres.dll ‌/‌G click:F را در خط فرمان تایپ كرده و كلید اینتر را فشار دهید. (توجه داشته باشید كه به جای عبارت click باید نام كاربری خودتان در ویندوز را وارد كنید.)

13‌‌ـ‌ در پاسخ به سوال Are you sure كلید Y از روی صفحه كلید را فشار دهید تا تغییرات اعمال شود.

14‌‌ـ‌ حالا فایل ذخیره شده ehres.DLL را كه توسط برنامه PE Exlorer ایجاد كردید به جای فایل اصلی در مسیر C:\Windows\ehome كپی كنید و با اجرای برنامه ویندوز مدیا سنتر، تغییرات را مشاهده كنید!


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.