!!! به راحتی حقوق ثابت ماهانه داشته باشید !!!

موضوع: مقالات

زمان ارسال: 30 تیر، 1390 منبع: Kinga.ir ادامه (محتوای اصلی)
!!! به راحتی حقوق ثابت ماهانه داشته باشید !!!

!!! به راحتی حقوق ثابت ماهانه داشته باشید !!!
بله حقیقت دارد روزانه همراه اول و ایرانسل بدون اینکه شما رضایت داشته باشید برای شما پیامک های تبلیغاتی میفرستد و پول زیادی به جیب میزند و هیچ در صدی به شما نمیدهد.
میخواهیم برای شما سیستمی را معرفی کنیم که با ثبت نام در ان و ثبت شماره گوشی خود در ان پیامهای تبلیغاتی برای شما ارسال میشود و 50% درصد از پولی که شرکت از صاحب تبلیغات برای هر تبلیغ میگیرد را به حساب شما واریز میکند.
شما میتوانید دوستان خود را به این سیستم دعوت کنید و به ازای هر ثبت نام نصف درامد ان به حساب شما واریز میشود.فرض کنید روزانه دست کم 20 نفر را به سیستم معرفی کنید و در هر روز برای هر یک از آنها فقط 5 پیامک ارسال شود، با این شرایط پس از گذشت 3 ماه شما 1800 نفر را به سیستم معرفی کرده اید و به طور روزانه حدود 41 هزار تومان و ماهانه حدود 1,242,000 تومان فقط از طریق افرادی که معرفی کرده اید درآمد خواهید داشت!

خیلی عجیبه نه؟ این یه عیده جدیده هیشکی مثلشو ندیده پس تا دیر نشده بجنبین.هرچی بیشتر صبر کنین پورسانت بیشتری که در انتظارتونه رو از دست میدین.

برای ثبت نام در سیستم کلیک کنید


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.