کتاب راهنمای والدین برای گسترش دنیای عاری از مواد مخدر

موضوع: کتاب خانواده

زمان ارسال: 23 مهر، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
کتاب راهنمای والدین برای گسترش دنیای عاری از مواد مخدر

عنوان : کتاب راهنمای والدین برای گسترش دنیای عاری از مواد مخدر
مترجم : حمید رضا طاهری نخست
نوع : خانواده
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : 66
حجم : 500 کیلوبایت

گزیده ای از کتاب :
اکنون زمان ان رسیده که به مشکل اعتیاد به طور جدی تر نظرافکنیم و به عنوان پدر مادر یا سرپرست فرزندان خود نقش خود را فعالانه ایفا کنیم دیگر مجال درنگی نیست امروز نوبت ان رسیده تا در اموزش و پرورش عزیزان خود مجدانه تلاش کنیم فرزندانمان را جدی بگیریم و انان را از خطرات در کمین نشسته مصون داریمامروز اموزش سطح اگاهی فرزندان یک مساله ملی و بسیار پر اهمیت است عدم دسترسی به دانش و اطلاعات کافی درباره مواد مخدر سبب گردیده تا نسل جوان در معرض خطر جدی قرار گیرد
سهل انگاري والدين در انتقال اطلاعات صحيح و آموزش مهارت هاي زندگي به فرزندان, مشكلات عديده اي را در زندگي اجتماعي آنان به وجود آورده است. اين در حالي است كه بسياري از والدين به درستي نم يدانند چگونه بايد آموزش هاي لازم را به كودك خود بدهند. واقعيت اين است كه مسووليت فرزندپروري بس سنگين است و براي فرزنددار شدن بايد شرايطي نظير آمادگي جسماني،رواني،معنوي، اقتصادي اجتماعي و دانش لازم و امكانات مناسب داشت.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.