بررسی گوشی موبایل سونی اریکسون K۹۷۰

موضوع: مقالات موبایل

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
بررسی گوشی موبایل سونی اریکسون K۹۷۰

بررسی گوشی موبایل سونی اریکسون K۹۷۰
K۹۷۰ یا الم (Elm) گوشی دیگری از سری قلب سبز (Green Heart) سونی اریکسون است. پیش از آنکه به معرفی گوشی K۹۷۰ بپردازیم، می خواهیم کمی از سری GreenHeart سونی اریکسون بگوییم و این سری را بیشتر به شما معرفی نماییم. سری گرین هارت سونی اریکسون شامل ویژگی های زیر است:
۱) استفاده از پلاستیک بازیافت شده: سونی اریکسون در تولید گوشی های این سری از پلاستیک های بازیافت شده استفاده نموده است. پلاستیک های بازیافتی استفاده شده در گوشی های این سری از پلاستیک بطری های آب و CD بوده و حداقل پنجاه درصد پلاستیک مورد استفاده در گوشی را شامل می شوند. و البته هندز فری مدل MH۳۰۰ که در بسته بندی گوشی های سری گرین هارت قرار دارد، تماماً از این نوع پلاستیک ساخته شده است.
۲) استفاده از رنگ های پایه آب: سونی اریکسون در تولید محصولات این سری از رنگ های پایه آب به جای رنگ های رنگ های پایه حلال استفاده می کند. این امر خطر قرار گرفتن در معرض ترکیبات آلی فرار (VOD) را برای کاربران کاهش می دهد. علاوه بر این با توجه به اینکه آب مورد استفاده در تولید این رنگ ها در محل تامین می شود، از حمل ونقل اضافی مواد شیمیایی جلوگیری شده و در نتیجه کاهش تولید گازهای گلخانه ای و از جمله CO۲ را موجب می شود.
۳) استفاده از راهنمای کاربران بصورت الکترونیکی: در گوشی های این سری دفترچه راهنمای کاغذی با راهنمای الکترونیکی که در داخل گوشی بصورت از پیش بارگذاری شده قرار دارد، جایگزین شده است. بر اساس آمار ارائه شده از سوی سونی اریکسون در صورت استفاده از راهنمای الکترونیکی برای یک میلیون گوشی، می توان در مصرف ۳۵۰ تن کاغذ که برابر است با ۱۳۰۰۰ درخت و ۷۵۰۰ مترمکعب آب، صرفه جویی کرد.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.