بررسی (Mobile TV (1

موضوع: مقالات موبایل

زمان ارسال: 15 آذر، 1389 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
بررسی (Mobile TV (1

بررسی (Mobile TV (1
گیرنده های تلویزیون امروزه به بزرگ ترین دوست و همنشین انسان ها تبدیل شده اند. از آنجایی که مردم به داشتن این ابزار عادت کرده اند و دوری از آن برای خیلی از آنها غیرممکن است ، برخی دولت ها و نیز شرکت های بزرگ بخش خصوصی تصمیم گرفته اند که با راه اندازی نسل جدید خدمات مخابراتی و ارتباطی ، امکان حمل این جعبه جادو را برای کاربران فراهم کنند و به مردم امکان دهند در هر زمان و مکانی بیننده برنامه های تلویزیون باشند.
سرویس پخش سیار برنامه های تلویزیونی یا Mobile TV در اصل نوعی سرویس تلویزیونی است که برنامه های تلویزیونی را از طریق شبکه های مخابراتی و به کمک اپراتورها به دست مشترکان می رساند. بر اساس آخرین مطالعات صورت گرفته، در حال حاضر کره جنوبی، آلمان، ایتالیا، ژاپن و ایالات متحده در این حوزه پیش روتر از دیگر کشورها هستند. البته دیگر کشورها نیز هر کدام به نوبه خود اقدامات وسیعی را در این زمینه انجام داده اند.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.