دانلود کتاب زندگینامه و خاطرات حاج احمد متوسلیان

موضوع: کتاب سرگرمی

زمان ارسال: 24 مهر، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود کتاب زندگینامه و خاطرات حاج احمد متوسلیان

عنوان : کتاب زندگینامه و خاطرات حاج احمد متوسلیان
نویسنده : حاج احمد متوسلیان
نوع : زندگینامه
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : 98
حجم : 772 کیلوبایت

درباره کتاب :
احمد متوسلیان (۱۳۳۲ در تهران-؟)، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله در جنگ هشت ساله ایران و عراق بود. این لشکر بعدها با نیروی مقاومت بسیج تهران بزرگ ادغام شد و سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ نام گرفت.
در سال ۱۳۳۲ در یکی از محلات جنوب شهر تهران به دنیا آمد.پدرش اصالتا یزدی و اهل سانیج از توابع شهرستان تفت بود در سال ۱۳۵۱ موفق به اخذ دیپلم گردید. سپس به خدمت سربازی اعزام شد و در شیراز دوره تخصصی تانک را گذراند و پس از آن، به سرپل ذهاب اعزام شد.
در سال ۱۳۵۴ توسط اکیپی از کمیته مشترک ضد خرابکاری ساواک دستگیر و روانه زندان شد و مدت پنج ماه را در زندان فلک‌الافلاک خرم‌آباد در سلولی انفرادی گذراند. با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مسئولیت تشکیل کمیته انقلاب اسلامی محل خویش را عهده‌دار شد. پس از شکل گیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این ارگان پیوست و به سازماندهی نیروها همت گماشت.
پس از شروع آشوب‌های کردستان در اسفند سال ۱۳۵۷ به داوطلبانه عازم کردستان شد و بخشی از نا آرامی‌های آنجا را سامان بخشید. در اوایل خرداد ۱۳۵۹ موفق شد شهرستان مریوان را که در تصرف ضد انقلاب بود، آزاد کند. از این روی مسئولیت سپاه مریوان بر عهده او گذاشته شد.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.