اسکرین سیورهایی با موضوع طبیعت NufSoft Nature Illusion Screensaver v4.50

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 2 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
اسکرین سیورهایی با موضوع طبیعت NufSoft Nature Illusion Screensaver v4.50

مجموعه ای از چند اسکرین سیور کوچک که در نرم افزاری به نام NufSoft Nature Illusion Screensaver گردآوری شده اند نمایش دهنده طبیعت دلنشینی هستند که در آن ها نکات زیبا و جذاب فراوانی دارد. گاهی بهار به نمایش در می آید و گاهی زمستان ؛ همه چیز به صورت کاملا طبیعی طراحی شده تا کاربران همه فصول را در قالب این بسته اسکرین سیوری مشاهده کند. پیش نمایش تمامی اسکرین سیورها در Setting نرم افزار قابل مشاهده بوده و می توان آن ها را کم یا زیاد کرد ؛ می توان گزینه های دلخواه را حذف نمود و یا گزینه های جدیدی را از سایت سازنده به لیست اسکرین سیورها اضافه کرد. افکت هایی که در محافظ صفحه نمایش ها به کار رفته اند هم قابل تنظیم هستند؛ همه چیز بسیار مناسب و طبیعی خلق شده به طوریکه برای مثال بارش برف در زمستان بسیار شبیه آن چیزی است که در واقعیت وجود دارد.
در نرم افزار NufSoft Nature Illusion Screensaver به راحتی می توان پس زمینه های سیستم را هم از عکس های موجود در اسکرین سیورها انتخاب نمود. قابلیت اضافه کردن موزیک های دلخواه به اسکرین سیورها به منظور اجرای همزمان با آن ها ، بیش از 100 مدل افکت حرکتی ، امکان تنظیم پس زمینه های سیستم برای تغییر اتوماتیک با ابزارهای موجود در این نرم افزار هم از جمله دیگر مواردی هستند که در مجموعه به چشم می خورند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار NufSoft Nature Illusion Screensaver v4.50 :
- وجود چندین اسکرین سیور با موضوع طبیعت
- وجود بیش از 100 مدل افکت حرکتی
- افکت هایی برای برف و باران
- قابلیت استفاده از تصاویر به عنوان پس زمینه سیستم
- امکان تنظیم پس زمینه ها به منظور تغییر اتوماتیک
- قابلیت اضافه کردن موزیک های دلخواه به نرم افزار
- امکان تنظیم تمامی گزینه های مربوط به اسکرین سیورها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.