با خطاهای کامپیوتر خداحافظی کنید Maximum Software Bug Doctor v7.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 26 تیر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
با خطاهای کامپیوتر خداحافظی کنید Maximum Software Bug Doctor v7.0


آیا کامیپوتر شما به دلایل نامعلوم کرش ( ناگهان خاموش شدن =Crach) می شود؟ آیا شما با صفحه آبی که به صفحه مرگ معروف است مواجه می شوید؟ آیا با خطاهای عجیب و غریب هنگام بالا آمدن ویندوز مواجه می شوید؟ و بسیاری از این سوالات که برای کاربر کامپیوتر بسیار دردناک است. تحقیقات شرکت Maximum Software نشان می دهد که 94% کامپیوترها بعد از 30 روز کار کردن با خطاها و کرش شدن های مختلفی روبرو می شوند که کوچکترین دلیل آن برای مثال حذف نرم افزارهای نصب شده به صورت ناقص می باشد. برای برخی از این دلیل ها که باعث به وجود آمدن خطاها و کرش های متوالی و در نتیجه از بین رفتن اطلاعات می شود راه حل ساده ای وجود ندارد. به همین دلیل گروه پرتوان آسان دانلود در نظر دارد نرم افزاری را معرفی کند تا کاربران با آن به آسانی بتوانند خطاهای کامپیوتر را رفع کنند.
Bug Doctor نرم افزاری است مخصوص از بین بردن خطاها و کرش های بی مورد کامپیوتر که بسیار آسان و کاربردی به رفع خطاها می پردازد. اگر از تعمیر کامپیوتر و بردن آن به تعمیرگاه و هزینه کردن خسته شده اید آسان دانلود این نرم افزار به شما پیشنهاد می دهد. به طور متوسط کامپیوترها دارای بالای 200 خطای پنهان و آشکار هستند که مستقیم و غیرمستقیم به خرابی های مختلف کامپیوتر می رسند.Bug Doctor میتواند بسیاری از خطاهای کامپیوتر را که به دلیل های مختلف پدید می آیند را رفع کند این خطاها که توسط نرم افزارها رفع می شوند بالای 100 خطای مختلف می باشند. به این ترتیب شما کامیپوتری سالم و بدون دردسر خواهید داشت که نتیجه اش افزایش سرعت کارایی ویندوز خواهد بود. آسانی کار با نرم افزار باعث می شود که نیاز به دانش فنی نباشند و کافی است دکمه ها کلیک کنید تا تمامی مراحل تخصصی توسط نرم افزار به سرعت انجام شود. آسان دانلود این نرم افزار را بر روی سرورهای قدرتمندش برای دانلود رایگان آماده کرده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Maximum Software Bug Doctor v7.0:
- اسکن و جستجو کامپیوتر برای یافتن خطاها
- رفع خطاهای مزاحم به آسانی که باعث مشکلات کامپیوتر شده اند
- تعمیر فایل های خراب پنهان که در عمیقا در کامپیوتر قرار دارند
- جلوگیری از کرش و خطاهای مخفی که باعث آسیب به کامپیوتر می شوند
- اجتناب از خطاهایی که هنگام بارگزاری ویندوز نمایان می شود
- آسانی که با نرم افزار و رابط گرافیکی مناسب
- رفع خطاها و کرش ها به طور اتوماتیک
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 7
- و...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.