بهینه سازی حافظه رم با نرم افزار RAM Saver Pro v11.1

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 26 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
بهینه سازی حافظه رم با نرم افزار RAM Saver Pro v11.1

حافظه موقتی RAM یک واسط میان پردازنده اصلی سیستم با بقیه قطعات سخت افزاری است و چون سرعت پردازش از CPU فوق العاده بیشتر از بقیه قطعات است از حافظه رم برای نگهداری موقت اطلاعات استفاده می شود. وقتی رم سیستم بالا باشد سرعت هم مطمئنا بیشتر است اما همیشه لازم نیست RAM سیستم افزایش یابد چرا که می توان با نرم افزارهایی مثل RAM Saver Pro به راحتی و با یک بهینه سازی ساده این حافظه موقتی را از اطلاعات اضافی خالی کرد و برای قرار داده شدن داده های جدید آماده سازی نمود.
این ابزار ساده و کم حجم که به راحتی هم قابل استفاده است با استفاده از یک سری الگوریتم های از پیش تعریف شده رم را بهینه کرده و در حقیقت اطلاعات و پردازش های اضافی را از حالت اجرا در خواهد آورد. مانیتورینگ RAM و پردازش های آن ، Benchmark رم سیستم ، انجام کارها به صورت اتوماتیک و بسیاری گزینه های متعدد دیگر که در نرم افزار RAM Saver Pro قرار داده شده اند باعث خواهند شد نتیجه ای مناسب پس بهینه سازی حاصل شود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار RAM Saver Pro v11.1 :
- بهینه سازی حافظه رم به صورت لحظه به لحظه
- نمایش آمار لحظه به لحظه RAM
- نمایش Benchmark حافظه RAM
- انعطاف پذیری بالای نرم افزار
- استفاده آسان از نرم افزار
- انجام بهینه سازی به صورت اتوماتیک
- وجود تنظیمات مختلف برای اجرای سلیقه کاربر
- اجرای سریع نرم افزار و گزینه های مختلف آن
- افزایش سرعت در ریست شدن و همچنین خاموش شدن سیستم پس از بهینه سازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.