بهینه سازی ، پاکسازی و تعمیر رجیستری با Max Registry Cleaner v6.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 26 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
بهینه سازی ، پاکسازی و تعمیر رجیستری با Max Registry Cleaner v6.0

بعضی کارهاست که وقتی انجام می گیرد می تواند تاثیرات زیادی در سیستم کامپیوتری ایجاد کند. بهینه سازی بخش های مختلف سیستم یا پاکسازی آن ها می تواند تاثیرات مثبتی در بر عملکرد ویندوز گذارد. وقتی این بخش هسته ویندوز یعنی رجیستری باشد مطمئنا این تاثیرات بیش از پیش نمایان خواهد شد. نرم افزار Max Registry Cleaner برای پاکسازی رجیستری ارائه شده است. نرم افزاری قدرتمند اما در عین حال ساده و سبک که با استفاده از الگوریتم های از پیش تعیین شده تمامی فایل های اضافی موجود در رجیستری را یافته و اقدام به حذف آن ها خواهد نمود. پیدا کردن فایل های خراب و تعمیر آن ها بخش دیگری از امکانات این ابزار را تشکیل می دهد. با این اوصاف وقتی پایه و اساس ویندوز که همان رجیستری است بهبود یابد مطمئنا اصل ویندوز هم با افزایش سرعت در کارآیی رو به رو خواهد شد.
البته نرم افزار طوری طراحی شده که بهینه سازی رجیستری هم در آن تنها با چند کلیک ساده از سوی کاربر انجام خواهد شد. کار با این نرم افزار هم به واسطه طراحی ساده User Interface فوق العاده ساده و آسان خواهد بود. Max Registry Cleaner به صورت نسخه کامل در ادامه مطلب قرار داده شده تا کاربرانی که به پایه و اساس ویندوز خود اهمیت می دهند و دوست دارند ویندوز پایدار داشته باشند از این ابزار بهره بگیرند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Max Registry Cleaner v6.0 :
- بهینه سازی ، پاکسازی و تعمیر رجیستری
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- سرعت بالا در اجرا و عملکرد سیستم
- افزایش سرعت و کارآیی سیستم پس از پاکسازی
- آنالیز دقیق رجیستری و بخش بندی به Level های مختلف
- تهیه نسخه پشتیبان به صورت اتوماتیک در صورت به وجود آمدن مشکل
- افزایش سرعت بوت شدن و اجرای ویندوز پس از استفاده از این نرم افزار
- کاهش کرش شدن نرم افزارهای مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.