تامین امنیت در شبکه با نرم افزار NetSupport Protect v1.5.1.121

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 دی، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
تامین امنیت در شبکه با نرم افزار NetSupport Protect v1.5.1.121

نرم افزاری که این بار قرار است به توضیح آن بپردازیم نرم افزاری در دسته ابزارهای شبکه است. همه می دانیم که در شبکه های رایانه ای بحث امنیت ، از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. امنیت تقریبا در هر شبکه ای حرف اول را می زند چرا که در صورت نبودن امنیت در شبکه مطئمنا مشکل و عواقب بعدی زیادی ممکن است پیش آید. یکی از نرم افزارهایی که بی شک انتخاب اول مدیران IT بوده و با داشتن امکاناتی فوق العاده دستان کاربران و مدیران را برای مدیریتی مطمئن باز می گذارد NetSuppot Protect نام دارد. همانطور که از نام این ابزار برمی آید محصول شرکت بسیار قدرتمند NetSupport است. کمپانی قدرتمندی که در تولید نرم افزارهای شبکه همیشه به عنوان یکی از بهترین ها مطرح بوده است. NetSuppot Protect ابزاری است که تقریبا تمامی قابلیت ها برای برقراری امنیتی پایدار را به مدیر می دهد. برای این که بهتر متوجه موضوع شوید این طور بیان می کنیم که این نرم افزار دسترسی کاربران را از انجام هرکاری در محیط شبکه و همچنین رایانه شخصی غیرمجاز کرده و اجازه انجام هرکاری را نخواهد داد. در نظر بگیرید در محیط یک شبکه مدیر با کاربران زیادی رو به رو می باشد اگر بخواهد دسترسی همه موارد سیستم و به طور کلی شبکه را آزاد گذارد طولی نخواهد کشید که مشکلاتی زیادی گریبان گیر او خواهد شد. اگر حتی فکر کنیم از هر 2 کاربر یکی هم یک نرم افزار تنها برای تست کردن بر روی سیستم نصب نماید چه تعداد نرم افزار اضافی بر روی سیستم اجرا شده و در نتیجه کارآیی سیستم و به طور کلی شبکه به شدت کاهش خواهد یافت.
NetSuppot Protect با ارائه محیط کاربری بسیار ساده و در عین حال جذابی که یکی از دلایل موفقیت و محبوبیت آن میان مدیران IT شده است به آن ها کمک می کند امنیت را برقرار کنند. برای مثال مدیر می تواند به سادگی و تنها با یک کلیک ساده پورت USB که فلش دیسک ها به آن وصل می شوند را از دسترس خارج نماید و یا این موضوع را در مورد CD Rom یا DVD Rom اعمال کند. تقریبا تمامی آن چه که یک مدیر برای اعمال محدودیت ها احتیاج دارد در این نرم افزار یافت شده و همه ی این امکانات را هم می توان تنها با یک کلیک ساده اعمال کند. موضوع جالب در مورد این نرم افزار این است که می توان این نرم افزار را برای رایانه های شخصی هم استفاده کرد با تقریبا همان امکاناتی که در شبکه وجود دارد. این ابزار بسیار کوچک با قابلیت های بزرگ می تواند ابزاری بسیار مناسب برای کافی نت ها ، شبکه های کوچک و بزرگ ادارات و شبکه های خانگی باشد. این ابزار تنها حدود 4.14 مگابایت حجم دارد که در مقایسه با نرم افزار مشابه بسیار ناچیز به شمار می رود. 

قابلیت های کلیدی نرم افزار NetSupport Protect v1.5.1.121 :
- قابلیت جلوگیری از انجام عمل Copy ، Cut ، Rename و ...
- قابلیت اعمال محدودیت دسترسی به نوار Taskbar ، ابزار داخل Desktop و ...
- قابلیت اعمال پسورد برای انجام اعمالی نظیر Reset ، Shutdown ، Standby و ...
- از دسترسی خارج نمودن محتویات فایل های سیستمی و جزئیات رایانه
- جلوگیری از دسترسی کاربران از نرم افزارهای خاص
- جلوگیری از دسترسی کاربران به درایوهای نوری ، فلش دیسک ها ، امکانات محدود شبکه و ...
- قابلیت تنظیم دسترسی به پورت های USB به چه میزان ( برای مثال تنها عمل خواندن از روی فلش دیسک انجام شود )
- جلوگیری از دسترسی کاربران شبکه به مرورگر های تحت وب
- قابلیت محدود کردن کاربران از پاک و یا اضافه نمودن پرینتر
- جلوگیری از دسترسی کاربران به منظور نصب نرم افزارهای جانبی
- برقراری امنیت فوق العاده بالا در اشتراک فایل ها
- پشتیبانی از انواع شبکه ها از شبکه ساده LAN تا شبکه های بسیار گسترده WAN
- استفاده بسیارر آسان همراه با محیط کاربری بسیار جذاب
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
 

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.