تبدیل تصاویر به اسلایدهای فلش با AnvSoft Photo Flash Maker Professional v5.41

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 1 دی، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
تبدیل تصاویر به اسلایدهای فلش با AnvSoft Photo Flash Maker Professional v5.41

نرم افزار فلش و كارهاي خلق شده با آن هميشه جذاب بوده و كمتر كسي پيدا مي شود كه دوست نداشته باشد با اين نرم افزار كارهاي جالبي را خلق كند. فرمت فلش خاص برنامه فلش است اما تا به امروز نرم افزارهاي زيادي در بازار ارائه شده اند كه با محيطي ساده تر و قابليتهاي ساده و آماده كاربران را در تهيه فايلهاي فلش ياري مي كنند. ساخت بنرهاي تبليغاتي،آلبوم هاي تصاوير و غيره . نرم افزار AnvSoft Photo Flash Maker از آن دسته نرم افزارهايي است كه به شما كمك مي كند تا فايلهاي فلش و آلبوم هاي زيبا از تصاويرتان در قالب فلش تهيه كنيد.تا به امروز بيش از 1.200.000 كاربر در سرتا سر جهان از اين نرم افزار استفاده مي كنند و تصاوير خودشان را بصورت اسلايد جهت انتشار در وب سايتها و وبلاگهاي خودشان به كار مي برند. همچنين شما مي توانيد از اين نرم افزار جهت تهيه سي دي هديه و آلبوم هاي وب براي اشتراك گذاشتن بين ديگر كاربران استفاده كنيد.

افزودن عكس و موسيقي
Photo Flash Maker از فرمتهاي JPG, TIFF, BMP و PNG براي تصاوير پشتيباني مي كند. همچنين شما مي توانيد فايل موسيقي با فرمت MP3 را به پس زمينه كارتان اضافه كنيد. همچنين استفاده از فرمت WMA و آهنگهاي صوتي تكه شده نيز براي شما مجاز است.

انتخاب الگوي فلش
يكي از قابليتها و توانائيهاي اين نرم افزار داشتن يك مجموعه بسيار جامع و كامل از قالبها و الگوهاي آماده است كه هر كاربري را با سليقه هاي مختلف راضي خواهد كرد. تنها با يك كليك مي توانيد الگوي مورد نظر خودتان را انتخاب كنيد. اين مجموعه از قالبها شامل قالبهاي ساده،3 بعدي،قالبهاي حرفه اي،سيستم نمايش خودكار، چرخ و فلك و غيره مي باشد.

صدور كار به صورت نمايش اسلايدي فلش
در نمايش تصاوير به صورت اسلايد شما هم مي توانيد بصورت فايل SWF آن را صادر كنيد و يا به صورت فايل XML كه باعث مي شود شما مديريت و پويائي بيشتري بر روي كارتان داشته باشيد. سندهاي XML به شما كمك مي كند تا كنترل بيشتري بر شخصي سازي فلش خود داشته باشيد. در سفارشي سازي ديناميك علاوه بر كنترل XML الگوهاي پيشرفته بسياري ارائه شده كه شما مي توانيد كارتان را بر اساس مشخصات وبسايتتان تنظيم كنيد و تنظيماتي از قبيل اندازه،عرض،ارتفاع،رنگ،رنگ پس زمينه را انجام دهيد.

به اشتراك گذاشتن
زماني كه اسلايدهاي فلش شما ايجاد شد شما مي توانيد آنها را بر روي سيستم خود ذخيره كنيد و يا در سايت خودتان و يا سايتهاي مورد نظرتان انتشار د هيد و با كدهاي ساده HTML آنها را به نمايش درآوريد. همچنين شما مي توانيد آنها را به عنوان سي دي هديه از برنامه جهت رايت بر روي سي دي استخراج كنيد كه در اينصورت پس از كپي بر روي سي دي در زمان استفاده از سي دي به صورت اتوماتيك اين آلبوم اجرا ميشود.

قابليتهاي كليدي نرم افزار AnvSoft Photo Flash Maker :
- ايجاد گالري هاي تصاوير پويا
- ساخت بنرهاي متحرك فلش
- ايجاد سي دي و دي وي دي هاي هديه
- ايجاد گالري فلش
- ايجاد آلبوم جهت استفاده در وب
- ايجاد گالري تصاوير 3 بعدي
- داراي قالبهاي پيشرفته فلش
- امكان به اشتراك گذاري آنلاين
- امكان اضافه كردن موسيقي به كارها
- امكان اضافه كردن لينك
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.