تجات آفریقا در بازی Project Rescue Africa Final 2011

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
تجات آفریقا در بازی Project Rescue Africa Final 2011

گاهی بعضی بازی ها با این که حجم نسبتا پائینی دارند و آنقدرها هم گرافیکی نیستند می توانند از هر بازی دیگری کاربران را سرگرم کنند. مدل های مختلف Farm Frenzy از این دست بازی ها بودند و هستند اما در این پست ما می خواهیم نمونه ی دیگری از همین مدل بازی ها را معرفی کنیم که شاید حجم زیادی نداشته باشد اما آنقدر سرگرم کننده است که مطمئنا همه کاربران را وادار می کند تا مرحله به مرحله برای رسیدن به آخر بازی تلاش کنند. پروژه نجات آفریقا و حیات وحش آن در بازی Project Rescue – Africa کلید خواهد خورد. کاربر می بایست با کمی حوصله حیوانات وحشی این قاره را پرورش داده و با دادن غذا آن ها را به زندگی عادی خود بازگرداند. در این بازی که برای همه مناسب بوده و می تواند همه را سرگرم کند کاربر در نقش یک فردی ظاهر می شود که با غذا دادن به حیوانات آن ها را به نوعی پرورش داده و سپس با فروش آن ها درآمدهایی را هم کسب می کند.
Project Rescue – Africa به آسانی قابل اجرا و بازی است ؛ تنها کلیک های ماوس لازم است تا کاربران بتوانند با پخش علوفه میان حیوانات و پرورش آن ها علاوه بر کسب درآمد با هلیکوپترهای تند رو آن ها را به دیگر قاره ها فرستاده و سپس از فروش آن ها پول های زیادی را به جیب بزند. گرافیک مناسب و حرکات بسیار زیبا و جذاب حیوانات ، مبارزه با شکارچیان بی رحم ، وجود انواعی از حیوانات حیات وحش آفریقا در بازی ، طراحی زیبا و جالب بازی ، سرعت بسیار بالا در اجرای بازی و سازگاری با انواع سخت افزارها معمولی ، موزیک های جالبی که در طول بازی اجرا می شوند و بسیاری نکته های دیگر که کاربران می توانند پس از دانلود و نصب این بازی جذاب به آن ها پی ببرند. پیشنهاد می کنیم حتما این بازی فوق العاده جذاب را دانلود کرده و از انجام آن نهایت لذت را ببرید.

قابلیت های کلیدی بازی Project Rescue Africa Final 2011 :
- گرافیک مناسب بازی
- حجم بسیار مناسب نسبت به موجودیت ها
- موزیک های جالبی که در طول بازی اجرا می شوند
- وجود حیوانات گوناگون در طول بازی
- موضوع بسیار جالب و سرگرم کننده
- امکان کلیک های متعدد برروی Object ها در بازی برای افزایش سرعت کار
- فروش حیوانات و کسب در آمد از آن ها
- دادن جایزه های متعدد در طول بازی
- امکان ساخت یک باغ وحش زیبا و تزئین آن
- تایمر بازی برای گرفتن امتیازات بیشتر
- نجات حیوانات در حال انقراض
- مناسب برای سنین مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.