تجربه ای جدید در بازی Letters from Nowhere 2

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 16 اسفند، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
تجربه ای جدید در بازی Letters from Nowhere 2

مدل جدیدی از بازی هایی که در ژانر Hidden Object قرار داده اند به تازگی عرضه شده است. بازی فوق العاده جذابی که به واسطه موضوع جالب و هیجان انگیزش کاربران را مطمئنا مجذوب خود خواهد کرد. این بازی که Letters from Nowhere 2 نام دارد به مانند مدل های قبلی کاربر باید به دنبال اجسام گمشده ای باشد که به صورت کاملا زیرکانه ای در تصویر مخفی شده اند و با پیدا کردن تمامی اشیاء در هر مرحله قدم به مرحله بعدی گذارد.
گرافیک مناسب و همچنین موزیک های دلنشین همیشه یک پای این مدل بازی ها بوده و این نسخه از بازی هم مانند بقیه از گرافیک مناسبی نسبت به حجم برخوردار است ؛ بیش از 2000 شی ء گمشده در بازی مخفی شده است که کاربر باید در طول انجام مراحل مختلف به آن ها دست پیدا کند. فصول مختلف که تعداد آن ها 11 عدد است هم برای جذاب تر شدن بازی تعبیه شده تا این بازی را از مدل های دیگر تا حدودی متمایز سازد. Letters from Nowhere 2 هرچند به نظر ساده می رسد اما می تواند اسباب سرگرمی تمامی سنین را فراهم آورد.

قابلیت های کلیدی بازی Letters from Nowhere 2 :
- گرافیک مناسب با توجه به حجم بازی
- 11 فصل برای انجام بازی
- بیش از 2000 شی گمشده در بازی
- مناسب برای سنین مختلف
- موضوع جالب و هیجان انگیز
- موزیک های دلنشین
- 32 مرحله نقاشی شده با طراحی های مختلف
- 4 جایزه برای کاربر موفق و سریع
- سازگار با سخت افزارهای معمولی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.