تولد 5 سالگی آسان دانلود مبارک!!!

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 29 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
تولد 5 سالگی آسان دانلود مبارک!!!


امروز 28 خرداد ماه سال 1390 است، سالروز تاسیس رسمی سایت آسان دانلود که حالا تولد 5 سالگی اش را با شما کاربران عزیز جشن می گیریم. بسیار خرسندیم که در طول این چند ساله گذشته توانسته ایم هرچند اندک شما کاربران فارسی زبان را برای بدست آوردن نرم افزارهای مورد نیاز یاری دهیم. سالی که سپری شد نسبت به سال های قبل پستی و بلندی های کمتری هم برای ما و هم برای شما بازدید کنندگان داشته است، در طول سال گذشته به واسطه همکاری بسیار خوب شرکت پشتیبان هم سرور دانلود و هم سرور خود سایت کمترین میزان Downtime  را داشته است و به واسطه استفاده از بهترین سرورها لودینگ خود سایت بسیار مناسب بوده و البته هست. در طول یکسال گذشته ما تغییرات کوچک و بزرگ زیادی در سایت داشته ایم، به زودي شاهد تغييرات گسترده در آسان دانلود خواهيد بود! در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره خواهد شد.
بخش تصاویر که مدتی است فعالیت خود را آغاز کرده توانسته در همین مدت کوتاه هم به مقبولیت بسیار خوبی در میان کاربران دست پیدا کند. هرچند مدت کوتاهی از تاسیس آن می گذرد ولی با توجه به بازدیدها و آمار به نظر می رسد آینده فوق العاده خوبی در انتظار AsanPic باشد. تغییرات جزیی در انجمن ها، ایجاد پست بازی با حجم های بالا، قرار دادن کارتون و انیمیشن های سه بعدی برای اولین بار در میان سایت های فارسی زبان با کیفیت بسیار مناسب، راه اندازی فروشگاه به صورت کاملا مکانیزه و عملکردی کاملا خودکار هم جز بخش هایی هستند که نسبت به بخش تصاویر از درجه اهمیت کمتری برخوردار بوده اند.
همیشه سعی کرده ایم با دیگر سایت ها در ارائه خدمات متفاوت باشیم، برای هر نرم افزار توضیح کامل، نحوه کرک کردن حتی برای ساده ترین نرم افزارها، عکس از محیط کرک شده نرم افزارها به منظور اطمینان کاربران از تست نرم افزار و البته پاسخگویی به مشکلات مربوط به هر نرم افزار در انجمن ها از جمله مواردی بوده اند که ما را نسبت به دیگر سایت ها متمایز ساخته اند. هیچ وقت نگفته ایم بهترین هستیم و هیچ وقت هم نخواهیم گفت چرا که مطمئنا هر سایتی دارای مشکلات و البته مزایایی است و ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم.
اما از جمله مشکلاتی که ما همیشه با آن دست و پنجه نرم کرده ایم متاسفانه و متاسفانه کپی های غیر مجاز است، با اينكه بارها تذكر داده ايم كپي برداري از مطالب ترجمه شده آسان دانلود به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و گروه آسان دانلود هيچگونه رضایتی در این باره ندارد ولي در بسیار از موارد مشاهده می شود که سایت های مختلف مطالب سایت آسان دانلود را بدون اجازه مدیران کپی می کنند، همه بحث ما در مورد کپی ها بارها گفته ایم که ترجمه و تایپ مربوط به توضیحات یک نرم افزار بوده و در مورد لینک و خود نرم افزارها هیچ گونه حق کپی رایتی وجود ندارد، اگر ارائه یک نرم افزار برای دیگر سایت ها آسان است پس نباید ترجمه و تایپ آن هم زمان زیادی را طلب کند. بالا رفتن از شانه دیگر سایت ها هیچ وقت عواقب خوبی نداشته و جدای از این که کاربران بسیار فهیم هستند و خوب می دانند کدام سایت ها کپی می کنند، بالاخره روزی مدیران وب سایت ها جواب کارشان را خواهند دید.
در یکسال پیش رو ما پروژه های متعددی را در نظر گرفته ایم که ان شاءالله با یاری خداوند و تلاش و پشتکار به سرانجام خواهند رسید. سرانجام این پروژه ها مطمئنا کمک زیادی خواهد کرد تا آسان دانلود به بهترین سایت های دانلود فارسی زبان تبدیل شود و خود را جز اولین انتخاب کاربران مطرح سازد. البته حالا هم با مشکلاتی که در این چند ساله وجود داشته از نتایج راضی هستیم، قرار گرفتن جز 38سایت اول ایران نتیجه بسیار خوبی قلمداد می شود اما هدف ما بیش از اینهاست و باید بیشتر تلاش کنیم تا به اهدافمان دست پیدا برسیم و این امر محقق نمی شود مگر با کمک و یاری شما کاربران عزیز.
جا دارد در اينجا تشكر ويژه اي داشته باشيم از :
آقاي مهدي شکوري مدير بازرگانی موسسه صبا و مديريت بخش تبليغات آسان دانلود و با تشكر از همكاري شركتهاي ماديران، گلد ايران، سامسونگ، شركت فني مهندسي پرند، شركت لایزر و ...
مهندس آرش کریمیان مدیر شرکت پشتیبان در طول یکسال گذشته کمک زیادی کرد تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. مجيد عزیز دوست و همیار همیشگی آسان دانلود، مدیران انجمن ها هم تلاش زیادی کردند تا انجمن های آسان دانلود بتواند پاسخگوی کاربران باشد، از آن ها کمال تشکر را داریم.
با تبریک مجدد سالروز تولد آسان دانلود به همه کاربران عزیز، امیدواریم آغاز ششمین سال فعالیت این سایت اولا با موفقیت و سربلندی آسان دانلود و ثانیا با سلامتی و توان بیشتر برای مدیران همراه باشد تا ان شاءالله با کمک حضرت باری تعالی سال آینده در همین روز آسان دانلود را برای بلندای وب سایت های دانلود فارسی زبان ببینیم.

با آرزوی موفقیت روز افزون
سرتون سلامت و ایام به کام
مدیریت گروه آسان دانلود

جوايز ويژه به بازديدكنندگان سايت :
- از تاريخ 1390/03/28 تا تاريخ 1390/04/02 به مدت 5 روز در صورت خريد از فروشگاه آسان دانلود علاوه بر محصول سفارشي يك محصول ديگر به عنوان جايزه رايگان ارسال ميشود. 
- به 5 نفر از بازديدكنندگان فعال انجمن و مهمانان جشن تولد آسان دانلود ساعت LED هديه ميشود.
- به 5 نفر از نظر دهندگان در تاپيك جشن تولد 5 سالگي آسان دانلود در انجمن هاي تخصصي آسان فروم پس از قرعه كشي محصولات آسان دانلود به رسم ياد بود هديه داده ميشود.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.