حذف فایلهای اضافی با SBMAV Disk Cleaner v3.04

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 16 دی، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
حذف فایلهای اضافی با SBMAV Disk Cleaner v3.04

ویندوز امکانات فراوانی دارد ؛ از ساده ترین قابلیت ها تا پیچیده ترین امکانات که کاربران می توانند به سادگی از آن ها بهره ببرند. ابزارهای مختلف در ویندوز وجود دارد که مانع کاهش کارآیی نرم افزاری و سخت افزاری سیستم می شود. ابزارهایی مانند Disk Defragment یا Disk Cleaner که هردو باعث افزایش کارآیی نرم افزار و البته سخت افزاری از نوع هارددیسک می شوند ولی نکته مهم اینجاست که این ابزارهای پیش فرض قابلیت های چندان زیادی هم ندارند و در بعضی از مواقع نمی توانند تمامی خواسته ها را پاسخگو باشند. به همین دلیل هم هست که کاربران اغلب ترجیح می دهند از نرم افزارهای کاربردی بهره بگیرند. SBMAV Disk Cleaner یکی از همین نرم افزارهاست که برای بهینه سازی و پاکسازی هارددیسک از اطلاعات اضافی که باعث کاهش کارآیی آن می شود به کار می رود. این ابزار ساده و سبک و البته سریع با دارا بودن قابلیت های فراوان در زمینه پاکسازی فایل های اضافی نظیر شناسایی فایل های ایجاد شده حاصل از وبگردی ، حذف کوکی ها ، حذف فایل هایی که نسخه های مختلف از آن در هارددیسک موجود است و چندین و چند قابلیت دیگر کاربران را قادر می سازد تا همیشه با نهایت کارآیی به انجام کارها بپردازند.
نسخه جدید و کامل SBMAV Disk Cleaner به تازگی عرضه شده که توانایی جست و جوی بیت به بیت فایل ها را دارد. همچنین این امکان هم در نرم افزار فراهم شده تا کاربران بتوانند نرم افزارهای نصب شده برروی سیستم را به صورت کامل به اصطلاح Uninstall نمایند. با وجود حجم بسیار مناسبی که این ابزار دارد پیشنهاد می کنیم برای افزایش ضریب سرعت هارددیسک از این نرم افزار حتما بهره بگیرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار SBMAV Disk Cleaner v3.04:
- پاکسازی هارددیسک از اطلاعات اضافی
- شناساییی اتوماتیک فایل های اضافی
- پاکسازی هارددیسک از اطلاعات حاصل از وبگردی
- امکان Uninstall کردن کامل نرم افزارهای نصب شده برروی سیستم
- حذف کوکی ها به صورت کامل
- جست و جو به صورت بیت به بیت و پوشه به پوشه برای یافتن اطلاعات اضافی
- افزایش ضریب سرعت هارددیسک پس از پاکسازی
- آنالیز دقیق اطلاعات هارددیسک
- سرعت بسیار مناسب و استفاده آسان از نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.