حل یک پازل جذاب در بازی Treasures of Montezuma 3

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 2 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
حل یک پازل جذاب در بازی Treasures of Montezuma 3

ایام تعطیل می تواند فرصت خوبی برای سرگرم شدن به وسیله بازی های رایانه ای باشد. فرصتی که گاهی کمتر پیش می آید و باید از حداقل ها بهترین بهره را برد به همین دلیل هم ما برای اوقات فراغت شما کاربران عزیز بازی ساده اما بسیار جذابی را در نظر گرفته ایم تا به وسیله آن سرگرم شوید. این بازی ساده که Treasures of Montezuma نام دارد سومین نسل از این مدل بازی است که به تازگی هم ارائه شده ؛ یک پازل جذاب که شما باید به عنوان کاربر مرحله به مرحله جلو رفته و قفل های بازی را باز کنید. بازی به هیچ وجه نیاز با یادگیری خاصی ندارد و با حرکات ماوس و کلیک ساده صورت می گیرد. در انجام این بازی که باید خانه های هم شکل و هم رنگ را کنار هم چیده تا حذف گردند سرعت عمل و دقت حرف اول را می زند. بازی در مراحل ابتدایی بسیار ساده دنبال می شود اما کمی که به پیش می رود فوق العاده سخت و دشوار می شود به شکلی که اگر شانس یاری نکند به هیچ وجه نمی توان مراحل را پشت سر گذاشت.
کیفیت خوب طراحی و موزیکی که در طول بازی پخش می شود به جذابیت بازی کمک زیادی می کند. مهم ترین نکته در انجام این بازی دقت داشتن به زمان است ؛ برای انجام هر مرحله و باز کردن قفل صندوقچه ها تنها یک دقیقه زمان در نظر گرفته شده است اگر در این مدت کاربر نتواند امتیاز خواسته شده را کسب کند می بایست از ابتدا مرحله را آغاز نماید. Treasures of Montezuma طوری طراحی شده که کاربر اگر سرعت عمل خوبی از خود نشان دهد و جوایز را کسب کند می تواند با دریافت یک سری امکانات انجام مراحل را ساده تر کند. در کل پیشنهاد می کنیم این بازی بسیار جذاب را دانلود نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Treasures of Montezuma 3 :
- وجود 160 مرحله در بازی
- 42 درجه یا level در طول انجام بازی
- 5 اتاق موجود در بازی
- وجود مینی پازل ها برای دریافت جایزه
- موزیک دلنشین
- گرافیک مناسب
- هماهنگی و سازگاری با سخت افزارهای معمولی
- مناسب برای سنین مختلف
- دو حالت تایمری و معمولی برای انجام هر مرحله
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.