دانلودز، دانلود از همه جا در یک جا

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 مهر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلودز، دانلود از همه جا در یک جا

احتمالا شما هم بارها برای دانلود نرم افزارها، یا فیلم و موسیقی از سایت های به اشتراک گذاری به مشکل خورده اید و به دلیل عدم امکان ارتباط مالی با خارج از ایران، امکان خرید اکانت آنها را هم نداشته اید. یا اینکه هنگام دانلود از تورنت به دلیل سرعت پایین سرور یا سید کم روزها وقت تان تلف شده است. اما راه حل چیست؟
تعداد سایت های اشتراک فایل روز به روز زیاد تر میشه این مورد کاربران رو برای خرید اکانت های رنگا رنگ به درد سر انداخته در چند سال گذشته وب سایت های واسطی در این ایران برپا شده که مشکل خریدن اکانت های مختلف رو حل کرده و شما با خریدن اکانت یک وب سایت امکان دانلود از سرویس ها و وب سایت های زیادی رو دارید
 سایت دانلودز یکی از اون ها هست «دانلودز» روشی ساده و جا‌يگزین است برای استفاده از سایت‌هایی مانند رپیدشير، فایل سرو، فایل سونیک، مگاآپلود و... که سرویس نگه‌داری و اشتراک فایل ارائه می‌دهند.
تنها کافی است که با عضویت رايگان در دانلودز لینک فایل خود را از هر یک از سایت های مورد پشتیبانی به دانلودز بدهید و لینک مستقیم آن را با سرعت بسیار مناسب دریافت کنید. برای دانلود هر فایل هم ۱۵ روز فرصت دارید. علاوه بر این فایل های تا حجم ۴۰ مگابایت به صورت رایگان قابل دانلود هستند.
بر روی سیستم دانلودز کاربران امکان عمومی کردن لینک هایی که دانلود می کنند رو دارند و می توانند اون رو در اختیار دیگر دوستانشون که عضو سایت هستند بگذارند همین طور این سایت امکان دانلود و مستقیم کردن لینک های تورنت رو هم فراهم کرده که برای کاربران داخل ایران که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند نعمت بزرگی هست.
همین طور امکان دانلود لینک های VIP سایت آسان دانلود با هر حجمي هم بر روی سیستم دانلودز وجود دارد. از این پس در کنار لینک های مستقیم و کمکی سایت محبوب آسان دانلود یک لینک vip هم برای کاربران مشترک سایت آسان دانلود و سیستم دانلودز هم در پایین پست ها قرار خواد گرفت این لینک ها در بخش کاربری هر کاربر دانلودز در بخش فایل های ویژه وجود خواهد داشت و در حال حاضر دانلود فايلها با سرعت بسيار زياد رایگان (100مگابايت درثانيه!)خواهد بود
و آخرین نکته هم اینکه وقت را تلف نکنید و همین الان در دانلودز اکانت تان را ساخته و سرویس موردنظر تان را سفارش دهید، تا از حجم دانلود دو برابر آن بهره مند شوید.

براي ثبت نام كليك كنيد!


Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.