دانلود بازی جذاب و هیجان انگیز Farm Mania: Hot Vacation

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی جذاب و هیجان انگیز Farm Mania: Hot Vacation

جدیدترین بازی که قرار است شما کاربران عزیز با آن دست و پنجه نرم کنید از سری بازی های مدیریت زمان است ؛ بازی بسیار ساده اما جذاب و معتادکننده ای که کاربر پس از انجام یک مرحله به صورت خودکار ترغیب می شود به مراحل بعدی هم قدم گذارد. Farm Mania: Hot Vacation نام این بازی جذاب است ؛ گرافیک مناسب و موضوع جالب بازی از نکات قابل توجه هستند ، بازی با موضوع کشاورزی ساده طراحی شده که در آن کاربر باید با کاشت و داشت و برداشت محصولات در هر مرحله موارد خواسته شده از سوی بازی را کسب کرده و به مراحل بعدی و در نهایت مناطق مختلف قدم گذارد تا در نهایت به هدف اصلی بازی یعنی آبادانی شهرها دست پیدا کند.
مراحل مختلف و متعدد که کاربر در هریک از آن ها می بایست محصولی جدید تولید کرده و پس از فروش آن ها به امتیاز مورد نظر در سریعترین زمان دست پیدا کند باعث شده تا به هیچ وجه بازی و مراحل تکراری نشود. مناطق بازی استرالیا ، چین و چند کشور با شکل و شمایل مخصوص به خود است که هیجان بازی را به همین واسطه دو چندان خواهد کرد. Farm Mania: Hot Vacation به صورت نسخه ای کامل آماده شده تا شما کاربران در ایام آخر هفته و تعطیلات بتوانید از انجام آن لذت ببرید. همچنین این بازی می تواند گزینه خوبی برای سرگرمی کودکان هم به عنوان یک بازی مفرح و سالم باشد.

قابلیت های کلیدی بازی Farm Mania: Hot Vacation :
- گرافیک بسیار مناسب
- موضوع جالب بازی
- موزیک های دلنشین
- اجرای بازی در چندین کشور
- ساده بودن انجام بازی
- دو حالت برای انجام بازی
- تغییر هریک از مراحل و خواسته های بازی
- دادن جوایز مختلف در صورت دست یابی به سریع ترین زمان ها
- مناسب برای سنین مختلف
- نیاز به دقت و سرعت عمل بالا
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.