دانلود بازی جذاب 7Wonders Magical Mystery Tour v1.1

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 15 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی جذاب 7Wonders Magical Mystery Tour v1.1

همیشه سعی کرده ایم بازی هایی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم که علاوه بر حجم کم و مناسب بودن برای سنین مختلف سرگرمی مناسبی را هم فراهم کنند به همین دلیل ترجیح دادیم این بار هم با بازی  7Wonders Magical Mystery Tour قدم به رایانه های شما کاربران عزیز بگذاریم. بازی بسیار جذاب و جالبی که در ژانر پازل امکان ساخت یک شهر باستانی زیبا را با تلاش و کوشش به کاربر می دهد. کارگران مدام در حال کار هستند تا یک قصر سنگی را احداث کنند و در این میان تنها کاربر است که می تواند با حل پازل های مختلف در مراحلی که از پیش طراحی شده است به آن ها کمک کند.
این بازی هم با توجه به حجم مناسب و گرافیک قابل قبول می تواند برای ساعت ها کاربران را سرگرم کند ؛ انیمیشن هایی که برای بازی در نظر گرفته شده اند به جذاب تر شدن بازی کمک می کنند. موزیک دلنشینی هم در طول اجرای بازی گوش کاربر را نوازش می دهد. 7 مرحله کلی برای ساخت پازل اصلی بازی در نظر گرفته شده است ؛  7Wonders Magical Mystery Tour می تواند گزینه مناسبی برای اوقات فراغت شما کاربران عزیز سایت آسان دانلود باشد.

قابلیت های کلیدی بازی 7Wonders Magical Mystery Tour v1.1:
- داستان جالب و هیجان انگیز بازی
- استفاده از 7 مرحله اصلی برای طراحی قصری زیبا
- مناسب برای سنین مختلف
- گرافیک بسیار مناسب و قابل قبول
- اجرای موزیک های دلنشین در طول اجرای بازی
- استفاده از انیمیشن های زیبا و جذاب در بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.