دانلود بازی جذاب Secrets of the Past: Mother's Diary

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی جذاب Secrets of the Past: Mother's Diary

یکی دیگر از سری بازی های ژانر Hidden Object که می توان ساعت ها به واسطه گشت و گذار در آن سرگرم شد Secrets of the Past: Mother's Diary است که با طراحی جالب و جدیدش اسباب سرگرمی کاربران را فراهم می کند. بازهم مخفی شدن جسم ها و اشیا مختلف در تصاویر به شکل کاملا زیرکانه کاربر را وا می دارد تا به دنبال آن ها باشد و به واسطه یافتن آن ها و قدم گذاشتن به مراحل بعدی به راز اصلی بازی دست پیدا کند. این بازی هم علاوه بر یک داستان جالب و جذاب که در طول انجام بازی کاربر به آن پی خواهد برد گرافیک فوق العاده مناسبی داشته و موزیک های هماهنگ هم کار حل مراحل را جذاب تر می کند.
پازل های مختلفی هم برای مراحل در نظر گرفته شده تا حس یکنواختی هم به کاربر دست ندهد ؛ علاوه بر این موارد طراحی جالب رنگ ها و Location ها در بازی سبک جدیدی را تداعی خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم حتما بازی Secrets of the Past: Mother's Diary را دریافت کرده و از انجام آن لذت ببرید.

قابلیت های کلیدی بازی Secrets of the Past: Mother's Diary:
- گرافیک بسیار مناسب
- موزیک های هماهنگ با بازی
- طراحی جالب و جذاب و جدید بازی
- روایت داستانی جالب و جذاب
- وجود مراحل مختلف با طراحی و شکل و رنگ جدید
- مناسب برای سنین مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.