دانلود بازی Crop Busters آبادسازی روستا با حل هر پازل

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 20 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی Crop Busters آبادسازی روستا با حل هر پازل

ایام تعطیلی و فراغت از تحصیل برای دانش آموزان در حال آغاز شدن است و بهترین فرصت برای انجام تفریحات سالمی نظیر بازی های رایانه ای. سعی خواهیم کرد تا در تعطیلات تابستان بازی های رایانه ای متعددی را در سایت قرار دهیم تا همه کاربران بتوانند به واسطه این بازی ها سرگرم شوند. Crop Busters یکی از بازی های ساده اما سرگرم کننده ای است که برای سنین مختلف مناسب بوده و به سبب اجرا و انجام مراحل به سادگی فوق العاده می تواند سرگرم کننده هم باشد اما نباید از دقت در انجام مراحل قافل شد چرا که گاهی همین دست کم گرفتن مراحل می تواند به گره خوردن پازل بازی بیانجامد.
این بازیِ در ژانر پازل از گرافیک مناسبی بهره می برد و به سبب موزیک های دلنشینی که در طول انجام بازی اجرا می شوند جذابیتی دو چندان را به کاربر می بخشد ؛ با حل هر مرحله و پازل های خواسته شده از سوی بازی کاربر می تواند بخشی از یک روستای مخروبه را بسازد تا در نهایت بازی به شهری آباد تبدیل گردد. Crop Busters حدود 100 مرحله دارد و 4 حیوان زیبا به نقش اول بازی کمک می کنند تا بهتر بتواند مراحل را یکی یکی طی کند.

قابلیت های کلیدی بازی Crop Busters :
- گرافیک مناسب بازی
- وجود 100 مرحله در طول بازی
- 4 حیوان جالب برای کمک به نقش اول بازی
- ساخت روستای مخروبه با حل هر مرحله
- مناسب برای سنین مختلف
- عدم نیاز به آموزش در انجام بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.