دانلود بازی Enigmatis The Ghosts of Maple Creek Collector's Edition

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 12 شهریور، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی Enigmatis The Ghosts of Maple Creek Collector's Edition

بازی جذاب و سراسر هیجان انگیز Enigmatis - The Ghosts of Maple Creek Collector's Edition یکی از جدیدترین نسخه از بازی ها در ژانر Hidden Object می باشد که به سبک جدیدی طراحی شده است. داستان بازی که بسیار جذاب هم هست کمی ترسناک و راز آلود بوده و و دختری که به صورت کاملا مرموزی ربوده شده و کاربر باید کمک کند تا دختر گمشده پیدا شود. طراحی صحنه های مختلف بازی فوق العاده جذاب و متفاوت نسبت به مدل های قبلی بوده و نقشه ها و Location های مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده اند تا این که کاربر هیچگاه احساس تکراری بودن بازی را نکند.
گرافیک بسیار مناسب ، موزیک های جذاب و هماهنگ با داستان بازی و همچنین فیلم هایی که در طول بازی نمایش داده می شوند کار را جذاب تر می کنند ؛ مراحلی هم برای جایزه در نظر گرفته شده تا کاربرانی که دقت بیشتری در پیدا کردن اشیاء گمشده دارند بتوانند با گرفتن آن ها زودتر راز بازی را کشف کنند.

قابلیت های کلیدی بازی Enigmatis - The Ghosts of Maple Creek Collector's Edition:
- گرافیک فوق العاده مناسب
- وجود مراحل جایزه برای کاربران
- عدم یکنواختی مراحل
- مناسب برای سنین مختلف
- داستان جذاب و فوق العاده هیجان انگیز بازی
- وجود فیلم های جالب و جذاب پیرامون داستان بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.