دانلود بازی Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 28 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten

Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten جدیدترین نمونه از سری بازی های اجسام گمشده است که شما کاربران باید با دقت بالای خود اشیاء گمشده در تصویر را پیدا کنید تا بتوانید به راز بازی دست پیدا کنید. این بازی با کیفیت هم از نظر گرافیکی و ترکیب بندی رنگ ها حتما می تواند کاربران را برای ساعت ها سرگرم کند. مراحل هم طوری طراحی شده اند که هیچ گونه شباهت و تکراری در آن ها وجود ندارد و این مدل مختلف مراحل است که باعث افزایش کیفیت بازی خواهد شد. در طول انجام بازی هم مانند نمونه های مختلف قبلی موزیک آرامی پخش می شود که کاربر به واسطه آن می تواند تا حدود زیادی با تمرکز به دنبال اشیا باشد.
استفاده از پس زمینه های مختلف و وسایل گوناگونی که مخفی شده اند باعث خواهد شد هیچ گونه یکنواختی در بازی مشاهده نشود ؛ به همین دلیل ما بازی Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten به همه شما کاربران پیشنهاد می کنیم ؛ سنین مختلف می توانند این بازی را می توانند انجام دهند.

قابلیت های کلیدی بازی Lost Lagoon 2: Cursed and Forgotten:
- کیفیت مناسب گرافیکی بازی
- عدم یکنواختی در انجام بازی
- مناسب برای سنین مختلف
- مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی
- استفاده از موزیکی دلنشین برای انجام بازی با آرامش بیشتر
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.