دانلود بازی Mystery Agency: Secrets of the Orient

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 2 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی Mystery Agency: Secrets of the Orient

خوبی بازی های ژانر Hidden Object علاوه بر تمرکز و دقت در تصاویر کمک به یادگیری لغات انگلیسی است. در این گونه بازی ها کاربر باید با ترجمه کلمات مختلف اشیاء مخفی شده در تصاویر هر مرحله را پیدا کند و همین کلمات باعث خواهند شد کاربر به دنبال معنی لغات برود و چه بسا پس از انجام چندین مدل از این بازی ها حداقل صدها لغت انگلیسی را یاد گرفته باشد. نمونه ی جدیدی از این بازی ها که به تازگی ارائه شده و می تواند در تعطیلات سال نو ابزار سرگرم کننده ای باشد را در این مطلب معرفی می کنیم. این بازی که Mystery Agency: Secrets of the Orient نام دارد دقیقا به همان سبک مدل های قبلی است و تنها داستان بازی با نمونه های قبلی تفاوت دارد. هرچند BigFish Games که ارائه دهنده این بازی ها صدها مدل از این نمونه ها را تا به حال عرضه کرده اما بازی ها آنقدر سرگرم کننده هستند که کاربران همیشه به سمت آن ها جذب می شوند.
Mystery Agency: Secrets of the Orient هم که از گرافیک مناسب تری نسبت به نسخه های قبلی بهره می برد بسیار فانتزی تر از دیگر بازی ها در این ژانر است ؛ همانند دیگر مدل ها موزیک دلنشینی در طول بازی اجرا می شود که به تمرکز کاربر کمک می کند ؛ محدودیت هایی برای کلیک ها وجود دارد تا کاربر برای یافتن اشیاء مدام در صفحه کلیک نکند که در این صورت چند ثانیه ای صفحه سیاه و دوباره به حالت قبل بر می گردد. در کل این نمونه هم می تواند فوق العاده سرگرم کننده باشد پس پیشنهاد می کنیم شما هم این بازی را دانلود کرده و در ایام تعطیلات از انجام آن لذت ببرید.

قابلیت کلیدی بازی Mystery Agency: Secrets of the Orient :
- گرافیک مناسب بازی
- حجم مناسب
- موزیک های دلنشین
- مناسب بودن برای سنین مختلف
- کمک به یادگیری لغات انگلیسی
- سازگار با سخت افزار های معمولی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.