دانلود بازی The Golden Years: Way Out West

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 4 دی، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود بازی The Golden Years: Way Out West

برای این جمعه تعطیل بازی سرگرم کننده ای با نام The Golden Years: Way Out West را در نظر گرفته ایم. بازی مناسب و جذابی که در ژانر پازل بوده و به سبب نوع طراحی می تواند برای همه کاربران علاوه بر ایجاد سرگرمی به دقت کاربران هم کمک کند؛ در این بازی کاربر باید به عنوان یک مزرعه دار دائم در حال ساخت و ساخت یک روستای قدیمی باشد تا بتواند با آباد کردن آن و کسب درآمد به مراحل بعدی قدم گذارد. هریک از مکان هایی که در بازی ساخته می شوند علاوه بر هزینه ای که برای کاربر در بردارند باعث کسب درآمد هم خواهند شد. گرافیک مناسب و قابل قبول ، انیمیشن های زیبایی که در بازی موجودند به همراه موزیک دلنشینی که در طول انجام بازی پخش می شود اسباب سرگرمی چند ساعته همه کاربران را پدید خواهد آورد.
عدم نیاز به آموزش خاص ، مناسب بودن برای سنین مختلف و سرعت بالا در نصب و اجرا از دیگر قابلیت هایی هستند که The Golden Years: Way Out West به کاربرانش ارائه می کند. با توجه به حجم مناسب و داستان جالبی که بازی دارد پیشنهاد می کنیم حتما این بازی را دانلود کرده و از انجام آن نهایت لذت را ببرید.

قابلیت های کلیدی بازی The Golden Years: Way Out West :
- گرافیک مناسب بازی
- داستان جالب و هیجان انگیز
- مناسب برای سنین مختلف
- عدم نیاز به آموزش خاص در قبال نصب و اجرای بازی
- موزیک دلنشینی که در طول اجرای بازی پخش خواهد شد
- انیمیشن های بسیار جالب و دیدنی
- افزایش دقت کاربر در هنگام انجام بازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.