دانلود مجموعه پلاگین ها فتوشاپ onOne Perfect Photo Suite v6.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 12 آبان، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود مجموعه پلاگین ها فتوشاپ onOne Perfect Photo Suite v6.0

با این که فتوشاپ به خودی خود هم کامل ترین نرم افزار ویرایش تصاویر به شمار می رود اما بازهم شرکت های مختلف نرم افزاری برای کامل تر کردن این ابزار پلاگین های اختصاصی را ارائه می دهند. یکی از این شرکت ها که معروف ترین پلاگین های مختص فتوشاپ را ارائه می دهد و کیفیت محصولاتش هم فوق العاده است onOne نام دارد. کامل ترین مجموعه پلاگین های این شرکت onOne Perfect Photo Suite است که تمامی پلاگین های تولیدی onOne را در بر می گیرد. محیط اختصاصی برای پلاگین ها در فتوشاپ ، سازگاری با نسخه های مختلف فتوشاپ و همچنین دو پلتفرم 32 بیت و 64 بیت در کنار استفاده آسان از آن ها در بخش های مختلف ویرایش یک عکس از جمله مواردی هستند که در تمامی پلاگین های ارائه شده این شرکت به چشم می خورند.
قبلا در سایت هریک از پلاگین های onOne را به صورت جداگانه قرار داده ایم اما این بار قصد داریم برای کسانی که به صورت حرفه ای ویرایش تصاویر را دنبال می کنند جدیدترین و در عین حال کامل ترین مجموعه پلاگین ها را در سایت قرار دهیم تا کاربران با دانلود و نصب این مجموعه کار ویرایش را لذت بخش تر از گذشته دنبال کنند. در این مجموعه کامل پلاگین های زیر به چشم می خورد که همه به صورت کامل امکان بهره برداری دارند.
Perfect Effects
Perfect Portrait
Perfect Layers
Perfect Mask
Perfect Resize
PhotoFrame
FocalPoint
به همراه مجموعه ای از ماژول های مورد نیاز برای یک ویرایش فوق العاده حرفه ای که OnOne تحت عنوان onOne Perfect Photo Suite به کاربران هدیه می دهد. ما نسخه 6 این مجموعه کامل را آماده کرده ایم تا شما کاربران عزیز از فتوشاپ به همراه این پلاگین ها بیش از پیش بهره بگیرید. همچنین به همراه این پلاگین های Bonus هایی هم به عنوان هدیه از سوی سازنده برای کاربران در نظر گرفته شده است که در این مجموعه قرار دارد.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.