دانلود مجموعه 888 گجت برای ویندوز XP ، ویستا و 7

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 25 اسفند، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود مجموعه 888 گجت برای ویندوز XP ، ویستا و 7

یکی از امکاناتی که پس از ارائه ویندوز ویستا به کاربران هدیه داده شد تولباری بود که در گوشه ای از صفحه دسکتاپ قرار گرفت و انواعی از Gadget ها در خود جای داد تا کاربران بتوانند با توجه به خواسته های خود به بسیاری از گزینه ها در ویندوز و نرم افزارها سریعتر دسترسی پیدا کنند. این گجت ها علاوه بر این که جنبه ی کاربردی داشتند و البته دارند در زیبایی ویندوز هم نقش موثری را ایفا می کنند. برای مثال ساعت های عقربه ای یا انواع پازل ها ، نمایش آب و هوا و ده ها مدل گجت دیگر که همه و همه را می توان در ویندوز مورد استفاده قرار داد. این تولبار گجت ها در ویندوز محبوب 7 بسیار بهینه شده و حالا بسیاری از کاربران از آن بهره می گیرند. مدل های مختلفی هم برای ویندوز XP ارائه شده است که کاربران این سیستم عامل هم بتوانند از این قابلیت ها بهره ببرند.
لذا در این مطلب ما مجموعه ای از این گجت ها که حدودا 888 تایی می باشد را در کنار هم جمع کرده و آماده کرده ایم تا شما کاربران بتوانید با دانلود این مجموعه هرآنچه از گجت ها می خواهید در این مجموعه پیدا کنید. این مجموعه تقریبا تمامی گجت های رایج موجود را در بر می گیرد و برای هر موضوع هم مدل های مختلفی دارد تا دست کاربران برای انتخاب گزینه ی مورد نظر باز باشد.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.