دانلود ویدئو آنلاین با نرم افزار 4Media Online Video Downloader v2.0.25

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود ویدئو آنلاین با نرم افزار 4Media Online Video Downloader v2.0.25

در اینترنت سرویس های آنلاینی هستند که کارشان نمایش کلیپ ها و یا فیلم های آنلاین است. سرویس دهنده هایی که کلیپ های آپلود شده توسط کاربران را در سرورهای خود نگهداری کرده و این اجازه را می دهند تا دیگر کاربران و بازدیدکنندگان بتوانند فیلم های آنلاین را به نظاره بنشینند. تماشای این فیلم های آنلاین گاهی برای همه کاربران ممکن نیست و معمولا کاربرانی که سرعت نسبتا پائینی دارند نمی توانند ویدئوهای آنلاین را تماشا کنند به همین دلیل هم هست که ترجیح می دهند کلیپ های آنلاین را دانلود و سپس تماشا کنند. ابزاری به نام 4Media Online Video Downloader می تواند به راحتی از سایت های مختلف و سرویس دهنده های گوناگون کلیپ های آنلاین را تنها با چند کلیک ساده دانلود نمایند.
این نرم افزار که با انواع سرویس دهنده ها سازگاری دارد و با استفاده از منوی اختصاصی اش که در مرورگرها قرار می گیرد به سادگی تنها یک کلیک ویدئوی آنلاین را دانلود و در همان زمان تبدیل هم می نماید. کیفیت بسیار مناسب و پشتیبانی از کیفیت های HD از جمله مهم ترین خصوصیاتی است که کاربران به آن توجه ویژه ای دارند. دانلود همزمان چند لینک از سایت های مختلف ، جست وجو در میان سایت ها برای یافتن کلیپ مورد نظر و سرعت بالا در دانلود فایل ها از دیگر قابلیت هایی هستند که در 4Media Online Video Downloader گنجانده شده اند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار 4Media Online Video Downloader v2.0.25.1217 :
- دانلود از سرویس های آنلاین پخش ویدئو تنها با یک کلیک
- نهایت کیفیت در ذخیره سازی
- سرعت بالا در دانلود کلیپ ها
- سازگاری با اکثر سایت های پخش آنلاین فیلم
- نوار ابزار برای مرورگرها به منظور دانلود سریعتر فیلم ها
- دانلود همزمان از چند سرویس دهنده
- قابلیت دانلود فایل های Stop شده از ادامه
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.