دانلود 3DMark 11 Pro v1.0.2 تست کارآیی کارت گرافیک

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 23 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود 3DMark 11 Pro v1.0.2 تست کارآیی کارت گرافیک

همیشه یک Tester خوب می تواند در هر زمینه ای جز اولین مواردی باشد که مورد نیاز است ؛ برای تست کابل های شبکه در شبکه از Tester استفاده می کنند تا زمان کمتری صرف شود. برای تست کارت گرافیک به منظور اجرای بازی ها از یک آزمایشگر استفاده می شود تا توان پردازشی آن کارت گرافیک و در کل خود سیستم مورد آزمایش قرار گیرد. برای تست کارت های گرافیکی که از نسخه 11 شتاب دهنده گرافیکی DirectX استفاده می کنند بهترین گزینه نرم افزار3DMark 11 Pro است. نرم افزاری کارآمد که با انجام یک سری تست های خاص از کارت گرافیک میزان کارآیی آن را نسبت به استانداردها نشان می دهد.
این ابزار گاهی می تواند فوق العاده مهم باشد ، زمانی که کاربران حرفه ای برای پردازش های سنگین گرافیکی قصد خرید کارت های گرافیک دارند و می خواهند بدانند آیا سیستم گرافیکی آن ها امکان پردازش های سنگین را دارد یا خیر ؟ بازی های جدید را می تواند اجرا کند یا نه ؟ همه این ها با انجام یک تست ساده با نصب 3DMark 11 Pro امکانپذیر می شود. تست هایی که این ابزار صورت می دهد براساس استانداردها بوده و تمامی موارد را شامل می شود. البته برای استفاده از این ابزار باید دقت داشت که کارت گرافیکی که مورد تست با این ابزار قرار می گیرد می بایست از DirectX 11 پشتیبانی کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار 3DMark 11 Pro v1.0.2:
- انجام 4 مدل تست مختلف در نسخه Pro
- انجام تست های فیزیکی برروی کارت گرافیک
- تغییر در تمامی تنظیمات
- پردازش و تست از کارت صوتی
- انجام تست های ترکیبی برروی کارت گرافیک
- تست و نمایش نتایج هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین
- نمایش نتایج کارت گرافیک سیستم و مقایسه با استانداردها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.