دانلود ActiveSMART v2.9.0.716 تست هارددیسک

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 13 مرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود ActiveSMART v2.9.0.716 تست هارددیسک

هارددیسک ها قلب سیستم های کامپیوتری هستند. تا زمانی که قلب رایانه کارکرد مناسبی داشته باشد مطمئنا سیستم رایانه ای سرحالی در انتظار کاربر خواهد بود. برای این که بدانیم وضعیت هارددیسک به چه شکل بوده و چه مواردی لازم است مورد بازبینی قرار گیرد ؛ گاهی بخشی از هارددیسک خراب می شود یا گاهی نیاز است ما بدانیم دمای فعلی هارددیسک اصلی سیستم چقدر است ، چرا که همین دما گاهی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. ActiveSMART نرم افزار بسیار ساده ای است که می توان به واسطه آن تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد هارددیسک های متصل به سیستم رایانه ای را به دست آورد. اطلاعاتی که گاهی بسیار حیاتی خواهد بود. دما ، کارآیی و سلامتی هارددیسک سه بخشی هستند که در نرم افزار مورد آزمایش قرار می گیرند و تنها در صورتی که این سه مورد به درستی عمل کنند نرم افزار چراغ سبز به کاربر نشان خواهد داد.
عملکرد نرم افزار ActiveSMART به گونه ای است که می توان بسیاری از اطلاعات را به صورت لحظه به لحظه و به شکل نمودار تماشا کرد تا در صورت به وجود آمدن مشکلی آن را پیدا کرده و رفع نمود. حجم بسیار مناسب و اطلاعات فوق العاده کاملی که این ابزار به کاربر می دهد دلایل خوبی هستند که تا شما را متقاعد کنند از این ابزار بهره بگیرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ActiveSMART v2.9.0.716:
- نمایش اطلاعات کامل پیرامون هارددیسک های متصل به سیستم
- نمایش دمای لحظه به لحظه هارددیسک
- چک کردن هارددیسک برای کارآیی
- چک نمودن هارددیسک برای سلامتی فیزیکی و نرم افزاری
- پشتیبانی از انواع هارددیسک ها با قابلیت مجزا سازی آن ها در نرم افزار
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- نمایش اطلاعات به صورت نمودارهای لحظه به لحظه
- نمایش عمر مفید هارددیسک و مدت زمان کارکرد آن
- ایجاد زنگ خطر در صورت به وجود آمدن مشکل برای هارددیسک
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.