دانلود AKVIS MakeUp v2.0.298 آرایش تصاویر به صورت حرفه ای

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 مهر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود AKVIS MakeUp v2.0.298 آرایش تصاویر به صورت حرفه ای

با پیشرفتی که امروزه دنیای تکنولوژی ها داشته است انجام هرکاری تقریبا ممکن شده است. به راحتی می توان با کمی حوصله و دقت تصاویر شخصی را طوری ویرایش و آرایش کرد که گویی تصاویر از ابتدا با بهترین دوربین ها و دقیق ترین گریم ها گرفته شده است. در آسان دانلود نمونه های مختلفی از نرم افزارهای آرایشی که نوعی از ویرایشگر های تصاویر هستند را معرفی کرده ایم اما این بار قصد معرفی پلاگین مختص به نرم افزار معروف فتوشاپ را داریم که کاربران به واسطه آن بتوانند علاوه بر آرایش تصاویر آن ها را در همان محیط نرم افزار فتوشاپ مورد ویرایش هم قرار دهند. AKVIS MakeUp نام این پلاگین است. پلاگینی که واسط کاربری مجزایی دارد اما به واسطه هماهنگی با فتوشاپ می بایست از نرم افزار فتوشاپ برای اجرای آن استفاده نمود. تمامی امکانات لازم برای ویرایش و آرایش portrait هایی که از اشخاص وجود دارد در این پلاگین گنجانده شده است.
افکت های زیباسازی چهره به همراه انواع وسایل آرایشی کار را برای کاربران بسیار ساده خواهد کرد. البته به خودی خود هم نرم افزار به واسطه منوهای دم دستی که دارد به راحتی قابل استفاده و بهره برداری است. از جمله دیگر قابلیت های AKVIS MakeUp می توان به دو حالت در ویرایش و آرایش ، امکان پرینت مستقیم تصاویر ، استفاده از افکت های جذاب و زیبا ، امکان انجام کار برروی چند عکس به صورت همزمان و موارد بسیار دیگر اشاره نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AKVIS MakeUp v2.0.298:
- پلاگین اختصاصی در نرم افزار فتوشاپ
- دو حالت مختلف برای ویرایش و آرایش تصاویر
- وجود افکت های مختلف در ویرایش تصاویر
- امکان استفاده از تمامی امکانات لازم برای آرایش چهره ها
- قابلیت کار همزمان برروی چندین فایل
- امکان پرینت مستقیم از پلاگین
- محیط مجزا در نرم افزار فتوشاپ
- استفاده آسان از نرم افزار بدون نیاز به دانش خاصی
- سازگار با نسخه های مختلف فتوشاپ
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.