دانلود Ashampoo Gadge It v1.0.0 طراحی گجت به ساده ترین شکل ممکن

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 24 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Ashampoo Gadge It v1.0.0 طراحی گجت به ساده ترین شکل ممکن

سایدبار پس از ارائه در ویندوز ویستا و ویندوز 7 توانسته یکی از رازهای موفقیت این دو سیستم عامل و حداقل در ویندوز 7 باشد. این گزینه کمک زیادی می کند تا بسیاری از نرم افزارها ، امکانات و موارد دیگر به اصطلاح دم دست تر باشد. به راحتی یک کلیک می توان مسیرهای طولانی را طی کرد و با توجه به همین جذابیت سایدبار شرکت های مختلف نرم افزاری برای محصولات خود معمولا یک گجت هم در نظر می گیرند تا کاربران را برای استفاده از محصولات خود بیشتر ترغیب کنند. البته تا به حال هزاران گجت ارائه شده که تقریبا پاسخگوی همه کاربران بوده و هست ولی معمولا کاربران حرفه ای ترجیح می دهند گجت های مورد نظری داشته باشند تا با سرعت عمل بالایی به مرور اطلاعات بپردازند. به تازگی یکی از جدیدترین محصولات Ashampoo ارائه شده است. نرم افزاری کارآمد و بسیار مفید که با استفاده از آن می توان گجت های مناسب و دلخواه در ویندوز را پیاده سازی کرد. این محصول که Gadge It نام دارد منوهای دیگری هم دارد که کاربران بسته به نیاز می توانند از آن ها بهره ببرند.
در طراحی و پیاده سازی گجت های جدید هیچ گونه کدنویسی یا طراحی خاصی نیاز نیست و به راحتی می توان با چند کلیک ساده کاری کرد تا نرم افزار یا فایل مورد نظر تنها با یک کلیک اجرا شود. همه گزینه ها آماده است تا کاربر از آن ها بهره بگیرد ؛ Ashampoo Gadge It امکاناتی نظیر قرار دادن موزیک پس زمینه برای گجت ها یا تغییر در چهره گجت طراحی شده را به کاربرانش هدیه می دهد. جالب است که در توضیحات این ابزار ذکر شده که اصلا هیچ محدودیتی برای خلاقیت در این ابزار وجود ندارد و سلیقه حرف اول را می زند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Gadge It v1.0.0 :
- نهایت خلاقیت برای کاربران
- استفاده بسیار آسان و طراحی ساده گجت ها
- امکان قرار دادن موزیک برای پس زمینه گجت
- طراحی فوق العاده برای کاربران حرفه ای
- عدم نیاز به نوشتن حتی یک کلمه کد یا برنامه نویسی
- وجود ده ها طرح آماده برای افزایش خلاقیت کاربران
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.