دانلود Ashampoo GetBack Photo v1.0.0 بازیابی آسان تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 7 مرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Ashampoo GetBack Photo v1.0.0 بازیابی آسان تصاویر

برای هرفایلی از جمله عکس ها ممکن است اتفاقی رخ دهد که باعث حذف و پاک شدن آن از روی حافظه های مختلف شود. تصور این که خاطراتی که به صورت مصور تهیه شده اند به ناگاه از بین رود بسیار سخت است ؛ خاطراتی که ممکن است شکل دادن آن ها کاری دشوار و شاید هم نشدنی باشد. خاطره یک جشن تولد یا یک جشن عروسی یا خاطراتی که در طول یک سفر به صورت عکس آماده شده اند. نرم افزار Ashampoo GetBack Photo چاره بسیاری از این مشکلات است. این ابزار به پشتیبانی از انواع حافظه ها از جمله حافظه های فلشی که در دوربین های عکاسی یا فیلمبرداری مورد استفاده قرار می گیرد کار بازیابی تصاویر را به بهترین شکل ممکن امکانپذیر می سازد. با سرعت بسیار مناسب و امنیت بالایی که این ابزار دارد کافیست حافظه مورد نظر انتخاب شده و مدت زمانی کوتاه صرف شود تا نتیجه به صورت عکس هایی بازیابی شده حاصل گردد.
کار کردن با Ashampoo GetBack Photo بسیار ساده و آسان می باشد چرا که محیط بسیار ساده ای برای این ابزار تعبیه شده است. از خصوصیات مهم این ابزار هم می توان به پشتیبانی از انواع دوربین های دیجیتالی ، پشتیبانی از انواع فرمت های رایج موجود در عکس برداری و همچنین عدم افت کیفیت در هنگام بازیابی اشاره کرد ؛ خصوصیاتی که هریک می تواند بسیار تعیین کننده باشد. با توجه به حجم بسیار مناسبی که نرم افزار مورد بحث دارد ارزش حداقل یک بار آزمایش را خواهد داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo GetBack Photo v1.0.0:
- بازیابی عکس های پاک شده یا خراب شده به هر دلیلی
- سازگار و شناسایی انواع حافظه های فلش و هارددیسک ها
- بازیابی عکس های موجود در حافظه هایی که فرمت شده اند
- بازیابی تمامی متادیتاهای مربوط به تصاویر
- هماهنگی و بازیابی عکس ها با فرمت های مختلف و رایج
- اسکن انواع دیگری از فرمت ها نظیر Word و PDF  برای پیدا کردن عکس
- پیش نمایش از تصاویر بازیابی شده
- عدم افت کیفیت در هنگام بازیابی
- سازگار با دوربین های مختلف عکاسی برای بازیابی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.