دانلود Ashampoo Red Ex v1.0.0 از بین بردن قرمزی چشم در عکس ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 8 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Ashampoo Red Ex v1.0.0 از بین بردن قرمزی چشم در عکس ها

جدیدترین محصول Ashampoo نرم افزاری بسیار مفید اما فوق العاده است برای عکاسان و کاربرانی است که بیشتر با عکس ها سروکار دارند. نرم افزاری که قادر است تنها رنگ قرمز که در تصویر برروی چشم ها قرار می گیرد را حذف کند. شاید این کار به نظر بسیاری از کاربران ساده بیاید اما Ashampoo Red Ex با امکاناتی که در اختیار عکاسان قرار می دهد کار را اولا بسیار ساده می کند ؛ ثانیا نتیجه کار بسیار بهتر خواهد شد. تکنولوژی استفاده شده در این ابزار به صورت خودکار عکس ها را اسکن کرده و با تشخیص چهره و سپس چشم ها قادر است تا رنگ قرمز را حذف کند.
این ابزار ضمن آن که با اکثر فرمت های رایج سازگاری دارد امکان ذخیره سازی با فرمت دلخواه را هم به کاربران می دهد. البته در ویرایش و حذف رنگ قرمز هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی امکان ویرایش وجود دارد تا چنانچه کاربر نیاز داشت با دقت خود مشکل موجود را حل کند. Ashampoo Red Ex می تواند گزینه خوبی برای زیباتر جلوه دادن چشم ها باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Red Ex v1.0.0:
- امکان ویرایش و از بین بردن رنگ قرمز در چشم ها
- ویرایش هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی
- سازگاری با فرمت های مختلف
- ذخیره سازی با فرمت دلخواه کاربر
- استفاده از تکنولوژِی شناسایی خودکار چشم ها
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.