دانلود Ashampoo Undeleter v1.0 بازیابی مطمئن فایل ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 23 خرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Ashampoo Undeleter v1.0 بازیابی مطمئن فایل ها

گاهی وقتی یک فایل تنها یک فایل از سیستم به هر شکلی پاک می شود کاربر را وارد می سازد تا با هر ترفندی که شده آن را بازیابی کند. ممکن است همان فایل به ظاهر ساده حاوی اطلاعات مهمی بوده که کاربر را مجبور به بازیابی می کند. حال انتخاب یک نرم افزار خوب شاید کار سختی باشد چرا که در زمینه بازیابی حداقل می توان 100 عنوان نرم افزار را ذکر کرد که همه قابلیت های منحصر به فردی دارند ولی بعضی ها قدرتمند تر و بعضی ها ضعیف تر عمل می کنند اما در عین حال ممکن است نرم افزاری که ضعیف تر به نظر می رسد بتواند فایل مورد نظر را بازیابی کند در حالی که ابزار قدرتمندتر توانایی این کار را ندارد. Ashampoo Undeleter یکی از ابزارهای ساده و جدیدی است که در این زمینه ارائه شده است. نرم افزاری که به واسطه آن کاربر می تواند اطلاعات پاک شده از حافظه های مختلف را بازیابی کند.
سازگاری با انواع حافظه ها نکته بسیار مهمی است که در استفاده از این ابزار باید به آن توجه داشت ؛ این ابزار قادر است تا با انواع پل های ارتباطی سازگار باشد و با انواع حافظه ها هماهنگی پیدا کند. هماهنگی کامل با سیستم فایل های تحت ویندوز به همراه شناسایی انواع فرمت ها هم از دیگر خصوصیاتی هستند که در این ابزار دیده می شوند.
مانند دیگر محصولات شرکت تولید کننده یعنی Ashampoo ، این نرم افزار هم از واسط کاربری بسیار جذابی بهره می برد و کار را برای همه ساده خواهد کرد ؛ سرعت اجرای بسیار مناسب و اسکن سریع و آسان هم از نکات کلیدی استفاده از Ashampoo Undeleter محسوب می شود ؛ شاید که این ابزار هنوز به اندازه نرم افزارهای مشابه قدرتمند به نظر نیاید اما می تواند گاهی فوق العاده مفیدتر هم باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Undeleter v1.0:
- سازگار با انواع سیستم فایل ها
- سازگار با انواع حافظه ها
- سرعت بالا در اسکن
- بازیابی سریع و آسان فایل ها
- شناسایی اکثر فرمت های رایج برای بازیابی
- استفاده از جدیدترین تکنولوژِی ها در بازیابی
- استفاده از الگوریتم های جدید برای بازیابی سیستم فایل های مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.