دانلود Ashampoo Video Styler v1.0.0 پیاده سازی بهترین ایده ها برروی فیلم ها

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 10 تیر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Ashampoo Video Styler v1.0.0 پیاده سازی بهترین ایده ها برروی فیلم ها

با استفاده از نرم افزار Ashampoo Video Styler به واسطه محیط کاربری جذاب و البته ساده اش می توان ایده هایی نو و جدید را در قالب افکت و فیلتر های زیبا برروی ویدئوها اعمال نمود. برای نمونه به سادگی می توان برای زیباتر جلوه دادن یک قطعه ویدئو یک موزیک دلنشین و هماهنگ با تصاویر و محتوای آن قطعه را در پس زمینه فیلم قرار داد تا هنگام اجرای فیلم آن موزیک هم به صدا درآید و به جذابیت فیلم کمک کند. تبدیل به فرمت های مختلف یکی از خصوصیات مهم در این ابزار است ؛ به راحتی می توان خروجی را تنظیم کرد که چه کیفیت و چه فرمتی داشته باشد. به اشتراک گذاری میان دوستان به شکل های مختلف از جمله سرویس های آنلاین بخش دیگری از قابلیت هایی هستند که در Ashampoo Video Styler به چشم می خورند.
تغییر در رنگ ، نور و کنتراست فیلم ها ، آپلود مستقیم برروی سرویس Youtube.com ، پشتیبانی از نمایشگر های Touch Screen ، حجم مناسب و سرعت بالا در عملکردها هم از دیگر خصوصیات کلیدی این نرم افزار جدید هستند که به کاربران اجازه یک ایده پردازی نو به صورت دیجیتالی را برای تغییر برروی ویدئوها فراهم می کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Video Styler v1.0.0 :
- واسط کاربری جذاب
- اعمال افکت های زیبا برروی فیلم ها
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- تبدیل فرمت های به یکدیگر
- تغییر در نور ، رنگ و کنتراست تصاویر
- هماهنگی با سرویس های آنلاین برای به اشتراک گذاری کلیپ ها
- سرعت بالا در عملکرد
- سازگار با فرمت های مختلف صوتی و تصویری
- امکان قرار دادن موزیک به عنوان پس زمینه فیلم
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.