دانلود Aurora 3D Presentation 2011 v11.0 طراحی اسلایدشو سه بعدی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 25 مرداد، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Aurora 3D Presentation 2011 v11.0 طراحی اسلایدشو سه بعدی

Aurora 3D Presentation نرم افزار بسیار قدرتمند و قابلی است که به واسطه آن به راحتی می توان زیباترین و جذاب ترین اسلایدشو های سه بعدی را خلق کرد. این ابزار درست به مانند PowerPoint امکانات فراوانی دارد که با استفاده از آن ها می توان پروژه های جذابی را خلق کرد که تاثیر مثبتی روی بیننده دارد. می توان از همه Object ها بهره گرفت تا حاصل کار یک نمایش کامل باشد. متن ها ، تصاویر ، موزیک ها ، ویدئوها و به طور کلی تمامی آنچه لازم است تا پروژه به شکلی کامل ارائه شود را می توان به صورت سه بعدی در اسلایدشو اضافه نمود. این ابزار که از واسط کاربری جذابی هم بهره می برد به راحتی قابل بهره برداری بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد. تنها هدف لازم است و سلیقه ؛ تا کاربر بتواند یک Presentation سه بعدی فوق العاده جذاب را خلق نماید.
عدم نیاز به هیچ گونه طراحی سه بعدی خاصی ، عدم نیاز به آموزش فلش ، فتوشاپ یا هر نرم افزار دیگری که با آن می توان Object های سه بعدی را خلق کرد ، فضای کاملا سه بعدی نرم افزار به صورت پیش فرض ، امکان تبدیل  عکس ، فیلم و یا دیگر خروجی ها با بهترین کیفیت ممکن و همچنین به صورت کاملا سه بعدی و همچنین امکان خلق تبلیغات جذاب و زیبا که گاهی باعث کسب درآمد های خوبی هم می شوند از جمله دیگر قابلیت هایی هستند که در نرم افزار Aurora 3D Presentation 2011 به چشم می خورند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Aurora 3D Presentation 2011 v11.0:
- عدم نیاز به هیچ گونه آموزش خاصی
- طراحی و خلق Presentation های سه بعدی
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار و واسط گرافیکی جذاب
- بهره گیری از متن ها ، تصاویر ، موزیک ها ، فیلم ها و ... در پروژه ها
- امکان گرفتن خروجی به شکل های مختلفی همچون عکس ، فیلم و ... به صورت سه بعدی
- فضای کاملا سه بعدی نرم افزار
- وجود طرح های از پیش تعریف شده زیبا و جذاب
- امکان طراحی تبلیغات زیبا و جذاب به منظور کسب در آمد
- وجود افکت های سه بعدی به منظور متحرک سازی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.