دانلود Avanquest Expert PDF Professional v7.0 ویرایشگر برای اسناد PDF

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Avanquest Expert PDF Professional v7.0 ویرایشگر برای اسناد PDF

PDF فرمتی است که امروزه بیشترین استفاده را در جا به جایی اسناد و کتاب های الکترونیکی با آن انجام می دهند. فرمتی ساده اما کامل و کارآمد که به راحتی در سیستم های مختلف قابل بازگشایی و اجرا بوده و همیشه هم می توان از آن بهره گرفت. ویرایش اسناد PDF تنها با نرم افزارهایی امکان پذیر است که قادرند به عنوان یک ویرایشگر یک سری دستور العمل های خاص از سوی کاربر را برروی PDF انجام دهند. Avanquest Expert PDF Professional یکی از کامل ترین و البته ساده ترین نرم افزارهایی که در این زمینه تا به حال ارائه شده که به واسطه آن کاربران قادرند اسناد PDF خود را به راحتی ویرایش کنند.
این ابزار قدرتمند قادر است تا از فرمت های دیگر سند PDF بسازد ، آن ها را ویرایش کند و یا اسناد را به فرمت های دلخواه کاربر تبدیل نماید. ساخت اسناد به وسیله پرینتر مجازی صورت می گیرد و از هر نرم افزار که قابلیت پرینت داشته باشد می توان خروجی PDF تهیه کرد. بهم چسباندن اسناد به یکدیگر ، جداکردن چند از صفحه از هم ، سازگاری با تمامی نسخه های PDF و استانداردهای آن ، قرار دادن Watermark برروی اسناد و ده ها قابلیت مهم دیگر که نسخه ی جدید Avanquest Expert PDF Professional به کاربران هدیه می دهد. ایمن کردن اسناد هم بخش دیگری از این نرم افزار است که می توان با استفاده از آن برروی سندهای PDF  به منظور جلوگیری از کپی رایت های غیر مجاز پسورد های ایمن قرار داد تا هم از چاپ و هم از ویرایش آن ها جلوگیری نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Avanquest Expert PDF Professional v7.0:
- ساخت سند PDF به وسیله پرینتر مجازی
- پیش نمایش از فایل های PDF
- قابلیت بهم چسباندن یاجداکردن صفحات مختلف در یک سند
- پشتیبانی از استانداردهای مختلف
- پشتیبانی از نسخه های مختلف PDF
- امکان قرار دادن Watermark برروی اسناد
- امکان ایمن سازی به وسیله قرار دادن پسورد
- ویرایشگر کامل برای اسناد PDF
- قابلیت اضافه کردن عکس به سند PDF
- تبدیل PDF  به Word
- تبدیل PDF به عکس با فرمت دلخواه و کیفیت قابل تنظیم
- ارسال اسناد به صورت مستقیم به دوستان ازطریق ایمیل
- حجم مناسب نسبت به قابلیت های فراوان نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.