دانلود Client for Google Translate Pro v5.1 دسترسی سریع به مترجم گوگل

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Client for Google Translate Pro v5.1 دسترسی سریع به مترجم گوگل

از زمانی که سرویس مترجم گوگل عرضه شده کاربران زیادی هستند که از آن بهره می برند ؛ این سرویس با توجه به این که زبان های مختلف و زنده دنیا را پشتیبانی می کند بسیار محبوب شده است. برای بهره گیری از مترجم نیاز است تا کاربران به صورت آنلاین اقدام به ترجمه متن ها یا کلمات نمایند. مهم ترین مشکلی که شاید بتوان به این مترجم گرفت دسترسی نسبتا سخت به آن است که می بایست حتما از مرورگر استفاده شود و به آدرس مترجم رجوع کرد اما ما قصد داریم با معرفی Client for Google Translate Pro این کار را هم ساده کنیم. این ابزار ساده تنها یک محیط شبیه سازی مرورگر است که کاربر می تواند با استفاده از آن به سرویس مترجم گوگل دسترسی پیدا کند و کار ترجمه را انجام دهد بدون این که نیاز باشد آدرس مترجم را وارد کند یا نیاز باشد از مرورگری استفاده کند.
استفاده از این ابزار بسیار ساده و آسان است و برتری آن در این قسمت نسبت به مرورگر سرعت دسترسی به مترجم گوگل و هماهنگی با نرم افزارهای دیگر تحت ویندوز است. تنها یک Copy و Past لازم است تا پس از گذشت چند ثانیه گوگل متن مورد نظر را به زبان مورد نظر ترجمه کند. Client for Google Translate Pro یک منوی اضافی برای نرم افزارهای مختلف در نظر گرفته تا دسترسی کاربر برای ترجمه فوق العاده ساده و آسان شود. حجم مناسب نرم افزار هم می تواند دلیلی خوبی برای دانلود باشد پس پیشنهاد می کنیم شما هم یکی از کاربرانی باشید که این ابزار ساده اما فوق العاده مفید را دانلود می کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Client for Google Translate Pro v5.1.551 :
- دسترسی فوق العاده آسان به نرم افزار
- عدم نیاز به اجرای مرورگر یا تایپ آدرس صفحه مترجم گوگل
- هماهنگی با نرم افزارهای تحت ویندوز برای دسترسی سریع به مترجم
- ترجمه ساده متن ها تنها با یک Copy و Past
- امکان بهره گیری از گجت برای دسترسی سریعتر
- پشتیبانی از شیرین زبان فارسی
- پشتیبانی بیش از 50 زبان زنده دنیا
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.