دانلود Corel AfterShot Pro v1.0 مدیریت قدرتمند تصاویر

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 28 دی، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Corel AfterShot Pro v1.0 مدیریت قدرتمند تصاویر

با ارائه موفق نرم افزار Adobe Photoshop Lightroom شرکت های نرم افزاری دیگر هم دست به کار شده اند تا بتوانند با ارائه ابزارهای مشابه به رقابت با این نرم افزار گرافیکی بپردازند. Corel یکی از اولین شرکت هایی است که با ارائه نرم افزاری به نام AfterShot Pro کاربران را در مدیریت و ویرایش تصاویر به صورت نیمه حرفه ای یاری می دهد. این ابزار قدرتمند که حجم بسیار مناسبی نسبت به قابلیت هایش دارد با استفاده از یک واسط کاربری فوق العاده جذاب دسترسی به همه گزینه ها را آسان می کند.
انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار در مدیریت تصاویر آنقدر بالاست که همه کاربران می توانند بسته به نیاز های خود از این ابزار بهره ببرند. سرعت بالا ، شناسایی و سازگاری با فرمت های مختلف ، امکان تخلیه عکس ها از دوربین های دیجیتالی ، ابزارهای مختلف برای Select بخش های مختلف تصاویر در ویرایش ، ویرایش نور و رنگ ها و ده ها قابلیت دیگر که این نسخه از نرم افزار با خود به همراه می آورد بخش هایی هستند که کاربران می توانند از آن بهره بگیرند. Corel AfterShot Pro می تواند برای همه شما کاربران نقش چند نرم افزار را ایفا کند. پس پیشنهاد می کنیم حتما این ابزار کارآمد را دانلود نمائید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Corel AfterShot Pro v1.0:
- واسط کاربری فوق العاده کارآمد و جذاب
- سازگاری با فرمت های رایج
- انعطاف پذیری بالای نرم افزار
- مدیریت قدرتمند تصاویر
- دارا بودن ویرایشگر نسبتا حرفه ای
- سرعت بالا در عملکردها
- ابزارهای مختلف در انتخاب بخش های گوناگون تصاویر
- کیفیت بالا در ذخیره سازی
- سازگاری با فرمت رایج RAW
- امکان ساخت گالری های تحت وب
- حذف نویز موجود در بخش های مختلف یک عکس
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.