دانلود Corel Motion Studio 3D v1.0.0.252 متحرک سازی سه بعدی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 3 مهر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود Corel Motion Studio 3D v1.0.0.252 متحرک سازی سه بعدی

یکی از جدیدترین محصولات شرکت Corel ابزاریست برای متحرک سازی تصاویر به صورت سه بعدی که با توجه به امکاناتش می تواند برای کاربران حرفه ای فوق العاده مناسب باشد. این نرم افزار کامل و کارآمد که Corel Motion Studio 3D نام دارد به واسطه افکت هایی که در آن گنجانده شده می توان متحرک سازی را به ساده ترین شکل ممکن امکانپذیر ساخت. تنها چند کلیک لازم است تا کاربر بتواند اجزای مختلف یعنی عکس ها ، متن ها و اشکال موجود در یک فیلم را به صورت سه بعدی متحرک نماید.
کیفیت در افکت ها در این نرم افزار حرف اول و آخر را می زند ؛ به واسطه هماهنگی این ابزار با Video Studio به راحتی می توان با ترکیب ویرایش های انجام شده در Video Studio و افکت های سه بعدی که نرم افزار تولید می کند زیباترین خروجی ها را تولید نمود. افکت های سه بعدی فوق العاده جذاب و متعدد هستند که می توان برای موضوعات مختلف از آن ها بهره برد ، همین متعدد بودن موضوعات کمک زیادی می کند تا کاربر بتواند خواسته های مختلف خود را مرتفع سازد. سرعت عملکردها هم را پردازش نهایی و هم در پیش نمایش ها فوق العاده مناسب بوده که از نکات مثبت Corel Motion Studio 3D به حساب می آید. نسخه ی جدید این ابزار به تازگی عرضه شده که دانلود آن می تواند برای همه کاربران فوق العاده مفید باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Corel Motion Studio 3D v1.0.0.252:
- متحرک سازی به صورت سه بعدی به منظور استفاده در فیلم ها
- امکان تولید خروجی های سه بعدی با امکان نمایش با استفاده از عینک های سه بعدی
- نهایت کیفیت در خروجی های نرم افزار
- هماهنگی با نرم افزارهای ویرایش فیلم ها از جمله Corel Video Studio
- سازگار با فرمت های مختلف در زمینه های گوناگون چند رسانه ای
- وجود افکت های مختلف متحرک سازی در موضوعات مختلف
- سرعت بالای نرم افزار در پردازش ها و پیش نمایش ها
- استفاده آسان از نرم افزار با توجه به قابلیت های فراوان
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.